Czy tak będzie wyglądał nowy HTC One?

Czy tak będzie wyglądał nowy HTC One?
28.02.2014 15:48
Czy tak będzie wyglądał nowy HTC One?
Źródło zdjęć: © twitter.com

Targi MWC 2014 dobiegły końca, więc na łamy branżowych mediów powracają tematy związane z urządzeniami, które nie ujrzały na nich światła dziennego. Jednym z nich jest następca modelu HTC One, który został ponownie uchwycony na zdjęciach.

Dotychczas w sieci pojawiło się całkiem sporo fotek przedstawiających rzekomo nowego One'a, choć w większości przypadków urządzenie wygląda inaczej w zależności od źródła pochodzenia zdjęcia. Może to świadczyć o tym, że producent wprowadził do obiegu kilka różniących się od siebie prototypów. Nie wiadomo, czy jest to sposób na zabezpieczenie się przed przeciekami czy też przedstawiciele koncernu nie zdecydowali jeszcze, która wersja prezentuje się najlepiej. Najpewniej jednak prawda leży gdzieś pośrodku.

Tymczasem na forum HardForums udostępniono zdjęcia, które przedstawiają urządzenie o wyglądzie niemalże pokrywającym się z fotkami prasowymi, jakie w ubiegłym tygodniu udostępnił @evleaks. Niemalże, bo nowością jest przyciemniony pierścień otaczający obiektyw aparatu.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Tak czy inaczej już niemal pewne jest, że nowy flagowiec HTC będzie bardzo podobny do swojego poprzednika i na żadne rewolucyjne zmiany w designie nie mamy raczej co liczyć. Nieco mniej pewna jest natomiast nazwa samego urządzenia, bo ta kwestia wciąż budzi wiele niejasności.

@evleaks nie daje jednak za wygraną i publikuje coś, co wygląda na logotyp nowego flagowca z komentarzem nawiązującym do wcześniejszej sytuacji.

412078138836190118
Źródło zdjęć: © twitter.com

Zanosi się na to, że na rozwiązanie zagadki będziemy musieli poczekać do 25 marca, kiedy to będzie miała miejsce oficjalna prezentacja nowej słuchawki Tajwańczyków.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)