Czy to iOS 5?

Czy to iOS 5?
Krystian Bezdzietny

06.06.2011 09:24, aktual.: 06.06.2011 11:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już dziś o godzinie 18 naszego czasu Steve Jobs rozpocznie imprezę WWDC, na której przedstawiciele Apple'a zaprezentują wiele nowych produktów, a przede wszystkim iOS 5. Wciąż nie wiadomo, co tak naprawdę nowe oprogramowanie wniesie na nasze iPhone'y, jednak plotki o tym, że pojawi się zrewolucjonizowany system powiadomień, stają się coraz bardziej prawdopodobne.

W Sieci pojawiła się dość interesująca grafika (zamieszczona powyżej), która prezentuje system iOS z podejrzanie zmodyfikowanym status barem. Patrząc na ikonkę i napis, można stwierdzić, że ktoś dostał powiadomienie o dwóch nowych zdarzeniach z Twittera. Zastanawiająca jest również barwa ikony Aparatu. Wszyscy przecież wiemy, że Apple lubi odświeżać swoje ikony wraz z kolejnymi wersjami oprogramowania.

Trudno ocenić, czy zdjęcie przedstawia iOS 5, czy może to zwykły fake powstały na bazie ostatnich plotek. Serwis TechCrunch, od którego wypłynęła grafika, twierdzi, że jest ona dość realistyczna. Dopóki Jobs oficjalnie nie powie, co nowego przyniesie piąta odsłona systemu dla iPhone'a, pozostajemy w sferze domysłów.

Źródło: TechCrunch

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)