"Czy to Tesla Phone?". Ludzie pytają o smartfon w reklamie Cybertrucka

"Czy to Tesla Phone?". Ludzie pytają o smartfon w reklamie Cybertrucka

Smartfon Tesli w reklamie Cybertrucka? Niestety nie
Smartfon Tesli w reklamie Cybertrucka? Niestety nie
Źródło zdjęć: © YouTube | Tesla
05.02.2024 10:15

Tesla niedawno zaprezentowała reklamę swojego niecierpliwie oczekiwanego pojazdu, Cybertruck. Jednak to, co przykuło uwagę niektórych widzów bardziej niż elektryczny pickup, to smartfon, który pojawia się na filmie.

"Czym jest ten telefon?" - pyta jeden z użytkowników X (wcześniej znanego jako Twitter), reagując na reklamę. "Czy to iPhone?" - zastanawia się inny widz na YouTubie. Dla niektórych obecność tajemniczego telefonu w lśniącej obudowie stała się sygnałem możliwej zapowiedzi "Tesla Phone’a".

Czekaliście na pierwszy smartfon Elona Muska? Mamy złe wieści

To nie jest Tesla Phone, a Nothing Phone (1), produkt brytyjskiego start-upu założonego przez byłego dyrektora firmy Nothing. Można zastanawiać się, dlaczego Tesla zdecydowała się właśnie na ten model. Być może nie tylko ze względu na jego futurystyczny design. W 2022 roku, firma Elona Muska nawiązała współpracę z tym producentem, co zaowocowało wbudowaniem oprogramowania do zarządzania pojazdem Tesli bezpośrednio w system Nothing OS.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wiele osób postrzega to gościnne wystąpienie jako znaczące wyróżnienie dla brytyjskiego start-upu. Pojawienie się w reklamie tak renomowanej marki z pewnością dodaje prestiżu tej firmie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Z jakiegoś powodu do stworzenia reklamy użyto pierwszej generacji urządzenia, od zeszłego lata dostępna jest już druga wersja Nothing Phone (2), a niebawem ma zostać wprowadzona do sprzedaży jego bardziej przystępna cenowo wersja, oznaczona jako Nothing Phone (2a).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)