Czy w środę zobaczymy Facebooka na iPada?

Strona głównaCzy w środę zobaczymy Facebooka na iPada?
01.11.2010 06:00
Facebook iPad
Facebook iPad
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Facebook to najpopularniejsza darmowa aplikacja na iPhone’a. Niemal każdy posiadacz iPoda Touch lub iPhone’a pobrał z App Store klienta dla tej sieci społecznościowej. Jedynie właściciele iPadów nie doczekali się dedykowanej wersji dla tabletów. Ten stan rzeczy może się jednak zmienić w środę.

Właściciele Facebooka rozesłali zaproszenia do prasy na środową konferencję. Podczas keynotu włodarze największego na świecie serwisu społecznościowego pochwalą się ważnymi informacjami z kategorii mobile. Blogosfera podchwyciła już temat. W kuluarach spekuluje się, że ekipa Zuckerberga zaprezentuje aplikację dla iPada, która w bardziej komfortowy sposób pozwoli korzystać z Facebooka.

411919056971826086

Niektórzy optymiści spekulują również, że być może podczas eventu zostanie zaprezentowany Facebook Phone działający na Androidzie. Jednak w świetle ostatniego dementi w tej sprawie raczej byłoby to zbyt wielkie zaskoczenie.

Ciekawe, jak będzie wyglądać odsłona Facebooka na iPada. Czy będzie to tylko zwykła konwersja iPhonowej wersji, czy coś zupełnie nowego? Jedno jest pewne: nad programem nie pracuje Joe Hewitt, który zaprojektował wspomnianą odsłonę na telefon Apple’a. Projektant odszedł z Facebooka w niejasnych okolicznościach. Oczywiście, postaramy się dać Wam znać, co też „urodziło się” na wspomnianej konferencji.

PS Czyżby Zuckerberg na obiedzie u Jobsa pytał się o to, w jaki sposób przeprowadzić keynote?

Źródło: AppAdvice

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)