Czy zamierzasz korzystać z Netflixa? [Ankieta]

Czy zamierzasz korzystać z Netflixa? [Ankieta]

Netflix
Netflix
Źródło zdjęć: © shutterstock.com
Konrad Błaszak
12.01.2016 12:50, aktualizacja: 12.01.2016 13:50

Kilka dni temu Netflix zadebiutował w Polsce i wzbudził on spore emocje, ale czy według Was ma on sens?

Na targach CES, Netflix ogłosił, że wchodzi do wielu nowych krajów, w tym do Polski. Na razie ten serwis ma jeszcze wiele braków i nie jest to dokładnie ta sama usługa, co chociażby w Stanach Zjednoczonych. Świadczą o tym m.in. spore braki w ofercie. Swoje pierwsze wrażenia z użytkowania tego serwisu spisał już Miron i on zamierza z nim zostać.

Netflix ceny
Netflix ceny

Ja raczej też nie ucieknę z Netflixa po próbnym miesiącu. W ostatnich dniach oglądam seriale z polskim dubbingiem i jestem bardziej niż zadowolony. Jedyną irytującą dla mnie rzeczą jest to, że każdy nowy odcinek włącza się w języku angielskim i każdorazowo trzeba to ręcznie zmieniać. Poza tym oferta jest dla mnie zadowalająca i jeśli rzeczywiście szybko będą pojawiać się nowe produkcje, to ja też zostanę.

Mimo tego dla wielu osób nie jest to usługa idealna. Nadal wielu materiałów nie spolszczono, a 43 złote miesięcznie (za pakiet z jakością HD) to sporo. Problemem są również pirackie serwisy, które mają większą ofertę, choć przegrywają przeważnie jakością. Dla wielu osób to jest satysfakcjonujący kompromis, dlatego chciałbym zapytać Was co sądzicie.

Zamierzacie korzystać z Netflixa, a może wolicie pozostać przy innych usługach?

[polldaddy]9268293[/polldaddy]

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)