Czym się kierować, wybierając operatora sieci komórkowej?

Czym się kierować, wybierając operatora sieci komórkowej?

Czym się kierować, wybierając operatora sieci komórkowej?
Materiał sponsorowany
06.08.2020 07:29, aktualizacja: 06.08.2020 09:29

Co jakiś czas na rynku pojawiają się nowi operatorzy sieci komórkowych. To daje konsumentom o wiele większy wybór ofert na abonament telefoniczny i dodatkowe usługi. Dlatego warto wiedzieć, czym dokładnie się kierować, wybierając operatora sieci komórkowej, z którym zwiążesz się na dłużej.

Przedłużyć umowę czy wybrać nowego operatora sieci komórkowych?

Do niedawna panowało przekonanie, że operatorom sieci komórkowych najbardziej zależy na tym, aby pozyskać nowych klientów. To jednak się zmienia i również dla stałych klientów są przygotowywane ciekawe propozycje. Czym zatem się kierować przy wyborze? Promocje „na start” są kuszące, ale o wiele ważniejsze jest to, co oferuje operator już po zakończeniu promocji. Zwróć przede wszystkim uwagę na to, co otrzymujesz w pakiecie – czy rozmowy, SMS-y i MMS-y są nielimitowane, a jeśli tak, to czy do wszystkich sieci. Jeżeli często rozmawiasz z osobami przebywającymi poza granicami kraju lub sam dużo podróżujesz, sprawdź, co dany operator oferuje w tej kwestii. Obecnie dla wielu osób istotną sprawą jest też pakiet internetowy. Zwróć uwagę, czy w abonamencie dostaniesz nielimitowany dostęp do szybkiego internetu. Niekiedy w pakiecie otrzymujesz określoną ilość GB, po której wykorzystaniu prędkość przesyłu danych znacznie spada. Dowiedz się również, na jaki czas zawierana jest dana umowa. A jeżeli zdecydujesz się na abonament z telefonem, porównaj ceny konkretnego modelu u wszystkich operatorów – porównanie ich ofert pozwoli ci wybrać pakiet najlepiej dostosowany do twoich potrzeb i możliwości.

Co jeszcze można zyskać, podpisując umowę z operatorem sieci komórkowej?

Kiedy już zdecydujesz się na konkretną usługę u operatora komórkowego, nie zapominaj, że możesz zyskać jeszcze więcej. W Programie PAYBACK są dostępne kupony, które pozwalają na otrzymanie dodatkowych punktów. Znajdziesz je w zakładce https://www.payback.pl/operatorzy. W zależności od opcji, na jaką się zdecydujesz, możesz dostać nawet 10000 punktów PAYBACK. Aby zostały one doliczone do twojego konta, musisz postępować zgodnie z instrukcją zamieszczoną obok kuponu, który chcesz aktywować. Uzyskane w ten sposób środki wymień później na atrakcyjne nagrody dostępne w serwisie PAYBACK. Możesz też wykorzystać je do obniżenia rachunku u wybranych stacjonarnych partnerów Programu, np. na stacjach benzynowych, w marketach budowlanych lub kinach.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)