Darmowa Etykietka w Play i darmowa mobilna TV w Orange

Darmowa Etykietka w Play i darmowa mobilna TV w Orange

Za darmo: Etykietka i mobilna TV
Za darmo: Etykietka i mobilna TV
Kira Czarczyńska
23.09.2011 17:00, aktualizacja: 23.09.2011 19:00

Operator Play w czasie weekendu postanowił zrobić szybką promocję usługi Etykietka. Do poniedziałku czytelnicy bloga Play mogą za darmo zmienić sobie na swoich wyświetlaczach nazwę sieci na dowolny napis. W Orange też wykorzystamy wyświetlacz, ale w zupełnie inny sposób: w ramach Weekendów z Orange, możemy przez tydzień korzystać za darmo z mobilnej TV.

Kod ten zamieścił na blogu Marcin Gruszka, a brzmi on po prostu "BONUS". Skorzystać z promocji można w następujący sposób:

  • wymyślamy treść Etykietki
  • w SMS-ie wpisujemy: BONUS Treść Etykietki
  • wysyłamy całość pod bezpłatny numer 8052

Można też wcześniej sprawdzić, czy nasza kata SIM obsługuje Etykietkę - bo niestety nie zadziała na każdej. Należy w tym celu wysłać bezpłatnego SMSa o treści  TEST pod numer 8052 - i poczekać na dalsze informacje, które przyjdą w SMS-ie zwrotnym. Jeżeli na telefonie ustawi nam się Etykietka o treści TEST, to znaczy, że wszystko działa poprawnie.

Tygodniowe testy mobilnej TV w Orange

  • wysłać bezpłatnego sms-a pod nr 8047 o treści \TV\
  • lub wejść na m.orange.pl/tv w swoim telefonie i aktywować dostęp.

Z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci Orange. W ramach promocji dostępne są seriale, kanały informacyjne oraz sportowe - trzeba jednak pamiętać, że za darmo nie są udostępniane materiały z oferty premium oraz normalnie płatne jest przesyłanie danych ze stron zewnętrznych, które są poza strefą Orange World.

Szczegóły promocji i regulaminy: Weekendy z Orange

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)