Darmowa nawigacja NaviExpert z kwartalnikiem Play

Darmowa nawigacja NaviExpert z kwartalnikiem Play

NaviExpert Play
NaviExpert Play
Mateusz Żołyniak
07.04.2011 13:50, aktualizacja: 07.04.2011 15:50

Nowy magazyn dla abonentów operatora – EXPERT PLAY – trafił do salonów Play w całym kraju. Z tej okazji NaviExpert przygotował niespodziankę dla wszystkich klientów.

Kwartalnik prezentuje nie tylko najnowsze telefony i ofertę Play, ale także ciekawe artykuły, które zainteresują każdego miłośnika mobilnych technologii. Czytając aktualny numer, można m.in. poszerzyć swoją wiedzę na temat technologii 4G, dowiedzieć się więcej o mobilnych gadżetach i ciekawostkach technologicznych, a także zapoznać się z najnowszym przeglądem aplikacji online. Kwartalnik EXPERT PLAY jest dostępny w punktach sprzedaży Play i na stronie internetowej operatora.

Nawigacyjny ekspert rozdaje bonusy

NaviExpert postanowił uatrakcyjnić najnowszy numer magazynu specjalną promocją dla abonentów Play. Wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami zamieszczonymi na 17 stronie kwartalnika, aby stać się posiadaczem najnowszej wersji nawigacji NaviExpert Play, umożliwiającej darmowe korzystanie z nawigowania pieszego oraz środkami komunikacji miejskiej przez 12 miesięcy.

NaviExpert Play
NaviExpert Play

Dzięki temu użytkownicy przez cały rok będą mogli korzystać z usługi planowania podróży transportem publicznym, sprawdzą szacunkowy koszt biletów na wybranej trasie oraz liczbę przystanków i miejsca przesiadek. Bogata baza użytecznych miejsc, wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz aktualny repertuar kin pozwoli zaplanować czas wolny.

Prezentem dla zmotoryzowanych jest nawigacja samochodowa, z której można bezpłatnie korzystać przez 7 dni od pobrania aplikacji. Co ciekawe, użytkownicy mają możliwość pobrania kolejnego po Dżoanie, zabawnego głosu lektora Ziomusia.

Więcej informacji o NaviExpert PLAY dostępne jest na stronie www.naviexpert.pl/play.

Źródło: informacja prasowa

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)