Darmowa nawigacja Navigonu dla iPhone'a tylko w Erze!

Darmowa nawigacja Navigonu dla iPhone'a tylko w Erze!
Mateusz Żołyniak

03.09.2010 12:04, aktual.: 03.09.2010 14:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od jutra (4 września) dla klientów sieci Era, którzy korzystają z iPhone'ów, zostanie udostępniona bezpłatna, w pełni funkcjonalna nawigacja GPS. Jest nią aplikacja NAVIGON select Era Edition.

Co oferuje program? NAVIGON select Era Edition to pełna obsługa w języku polskim (język aplikacji oraz komunikatów), mapa Polski z bazą POI (Point of Interest) i rozszerzona nawigacja w trybie pieszym. Dodatkowo do dyspozycji użytkowników oddany zostaje szereg przydatnych funkcji, m.in. odwzorowanie rzeczywistego wyglądu skrzyżowań dzięki RealityView light, wyszukiwanie celów specjalnych czy inteligentne wprowadzanie adresu.

Licencja nawigacyjna jest darmowa na 24 miesiące. Aplikacja nie wymaga połączenia z Internetem, dzięki czemu przy korzystaniu z nawigacji nie pojawiają się opłaty związane z transmisją danych.

Użytkownicy będą mieli także możliwość dokupienia do wersji podstawowej kilku pakietów dodatkowych pozwalających miedzy innymi na wyświetlanie krajobrazu w trybie 3D, szczegółowe planowanie trasy, informacje o radarach, aktualne informacje o ruchu drogowym i inne. Zakup któregokolwiek z pakietów dodatkowych powoduje przedłużenie licencji na korzystanie z aplikacji na bezterminową.

NAVIGON select Era Edition dostępna jest już w polskim App Store, natomiast pakiety dodatkowe można pobrać z poziomu aplikacji.

Źródło: SIMblog.pl

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)