Darmowe 100 GB internetu w T-Mobile. Masz czas do końca marca

Darmowe 100 GB internetu w T‑Mobile. Masz czas do końca marca

T-Mobile
T-Mobile
Źródło zdjęć: © NurPhoto via Getty Images | NurPhoto
Oskar Ziomek
28.02.2023 07:35

T-Mobile uruchomił promocję, w której rozdaje klientom 100 GB internetu, o ile zdecydują się skorzystać z nowych ofert na kartę. Wystarczy aktywować jedną z ofert w taryfie GO! do końca marca, a paczka 100 GB zostanie przyznana automatycznie.

T-Mobile zachęca do skorzystania z promocji, w której można zyskać darmową paczkę 100 GB internetu mobilnego. Wystarczy, że klient zdecyduje się aktywować nową ofertę na kartę z doładowaniami za minimum 35 złotych co 30 dni. Co więcej, równolegle klienci mogą skorzystać z promocji "Rok Internetu", a wówczas dzięki włączeniu oferty GO! M, GO! M+UA lub GO! L - otrzymają do 1200 GB za darmo w ciągu roku.

Aby uzyskać darmową paczkę 100 GB w T-Mobile, konieczne jest aktywowanie nowej oferty cyklicznej na kartę w taryfie GO!. Klienci mają na to czas do 31 marca 2023 roku, a dodatkowy warunek to minimalna kwota doładowania. Do wyboru w praktyce są więc oferty GO! M za 35 zł, GO! M+UA za 40 zł lub GO! L za 45 zł. Bonus 100 GB internetu jest jednorazowy, a na jego wykorzystanie klient dostaje 30 dni.

Wspomniana wcześniej inna promocja "Rok Internetu" jest zaś dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. Nowi klienci mogą obydwie połączyć, w efekcie otrzymując 200 GB internetu już w pierwszym miejscu (100 GB z promocji "Rok Internetu" oraz "100 GB ekstra na start"). Status promocji można sprawdzić kodem *512*2*2# lub w aplikacji mobilnej Mój T-Mobile.

Oskar Ziomek, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)