Darmowe 5G w Orange. Sprawdź, czy możesz skorzystać z oferty

Darmowe 5G w Orange. Sprawdź, czy możesz skorzystać z oferty

Darmowe 5G w Orange. Sprawdź, czy możesz skorzystać z oferty
Źródło zdjęć: © fot. Pexels
Klaudia Stawska-Magdziak
05.02.2021 09:02, aktualizacja: 05.02.2021 14:03

Orange uruchomiło dostęp do sieci 5G w ramach oferty #hello5G już w zeszłym roku. Dostęp do niej mieli wyłącznie abonenci wybranych taryf, ale teraz operator zdecydował się znacznie rozszerzyć ofertę.

Dotychczas klienci Orange mieli dostęp do pasma sieci 5G jedynie w kilku najdroższych abonamentach (Plan Mobilny 75; Orange Love Extra lub Premium; Plan Firmowy L lub XL) oraz korzystając z oferty Orange Flex za 80 złotych lub na kartę za 39 złotych.

W dwóch ostatnich przypadkach klienci dodatkowo otrzymywali pakiet 40 GB internetu, jako rozszerzenie podstawowych pakietów internetowych. Obecnie operator zdecydował się na rozszerzenie swojej oferty i – co więcej – zaoferuje klientom możliwość korzystania z #hello5G bez dodatkowych opłat. Jedynym warunkiem jest posiadanie odpowiedniego telefonu, wspierającego technologię 5G.

5G w Orange bez dodatkowych opłat

Orange rozszerza swoją usługę #hello5G dla klientów posiadających następujące plany:

  • Plan Mobilny 35, 45 i 55 (klienci korzystający z Planu Mobilnego 75 mają możliwość korzystania z #hello5G już od startu tej sieci, 1 lipca 2020 roku),
  • Plan Komórkowy,
  • Orange Love, Orange Love Mini i Standard,
  • Orange Love Extra lub Premium, zakupione przed 11 marca 2020 roku (klienci, którzy zdecydowali się na zakup tych pakietów 12 marca lub później, mogą już korzystać z #hello5G),
  • Plan Firmowy S i M (przedsiębiorcy korzystający z Planów Firmowych L i XL mogą już korzystać z #hello5G) oraz oferta Dla Firm.

Oferta 5G nie została wprowadzona dla abonentów Nju Mobile oraz klientom posiadającym jedynie abonament internetu mobilnego, bez usług telefonicznych. Co ważne, oferta jest ograniczona czasowo, a promocja trwa do 30 kwietnia 2021 roku. Po tym czasie dostęp do sieci 5G w powyższych ofertach wygaśnie. Klienci, którzy do tej pory mieli dostęp do usługi, dalej będą mogli z niej korzystać.

Jak włączyć sieć 5G w swoim telefonie?

Jeśli spełniamy warunki promocji oraz mamy telefon z modułem 5G, to uruchomienie usługi jest bardzo proste. Wszystko włączamy z poziomu aplikacji Mój Orange:

  • w menu wybieramy Pakiety i usługi;
  • następnie wybieramy Internet i przechodzimy do zakładki Możliwość korzystania z 5G;
  • na koniec należy tylko potwierdzić wybór, klikając Włącz.

Aktywacja usługi jest bezpłatna. Mapę zasięgu sieci 5G od Orange znajdziecie na stronie operatora.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)