Darmowe gigabajty od T-Mobile na mundial. Sprawdź, jak odebrać

Darmowe gigabajty od T-Mobile na mundial. Sprawdź, jak odebrać

T-Mobile; sklep; punkt handlowy; salon; telekom
T-Mobile; sklep; punkt handlowy; salon; telekom
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | Tupungato
18.11.2022 06:39

Przed nami mundial w Katarze. Z tej okazji T-Mobile przygotowało prezent dla swoich klientów. Będą oni mogli odebrać pakiet darmowych gigabajtów. Oto co należy zrobić, by móc cieszyć się dodatkową paczką internetu.

Mundial w Katarze rusza 20 listopada 2022 r. Sieć T-Mobile przygotowała z tej okazji prezent, który umożliwi kibicom wygodne śledzenie piłkarskich zmagań. Jej klienci mogą już odbierać darmowe gigabajty, które będzie można wykorzystać w najbliższych dniach.

T-Mobile rozdaje swoim klientom paczki internetu po 5 GB. Sponsor reprezentacji Polski chce w ten sposób zachęcić kibiców do śledzenia zmagań naszych piłkarzy na katarskich boiskach. Choć pięć gigabajtów to nie gigantyczna paczka internetu, na prześledzenie występów Polaków w fazie grupowej wystarczy na pewno.

Darmowy internet od T-Mobile można wykorzystać w krajowej transmisji danych. Aby aktywować przygotowany przez sieć pakiet, należy skorzystać z aplikacji Mój T-Mobile. Tam, w sekcji "Benefity" powinna pojawić się darmowa paczka internetu mobilnego.

Z promocji można skorzystać od 17 do 23 listopada do końca dnia. Paczka internetu zostanie aktywowana najpóźniej w ciągu 72 godzin od chwili przyjęcia zlecenia przez sieć. Biorąc pod uwagę możliwy czas na aktywację, nie warto więc zwlekać.

W przypadku usług na kartę (GO!, Frii) i Mix (Frii Mix) klienci będą mogli korzystać z darmowego internetu przez siedem dni od momentu aktywacji. Jeśli zaś chodzi o posiadaczy usług na abonament (T, T DATA), darmowy pakiet danych będzie można wykorzystać do końca cyklu rozliczeniowego. Szczegóły dotyczące promocji można odnaleźć w jej regulaminie, który został umieszczony na stronie T-Mobile.

Karol Kołtowski, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)