Darmowe, nielimitowane SMS-y, MMS-y i rozmowy w T-Mobile

Darmowe, nielimitowane SMS-y, MMS-y i rozmowy w T-Mobile
14.11.2011 19:00
Nielimitowane SMS-y i MMS-y w T-Mobile
Nielimitowane SMS-y i MMS-y w T-Mobile
Mateusz Żołyniak
Mateusz Żołyniak

W końcu coś się ruszyło w T-Mobile. Operator poinformował właśnie o wprowadzeniu nowej promocji, która zapewni klientom darmowe, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich w T-Mobile.

16 listopada startują świąteczne promocje w T-Mobile. Dla klientów podpisujących nowe umowy lub przedłużających obecne operator przygotował specjalną świąteczną promocję w ofertach z telefonami. Gwarantuje ona nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich użytkowników T-Mobile w kraju i na świecie.

Prezent będzie przyznawany na cały okres trwania umowy we wszystkich abonamentach, niezależnie od ich wysokości. Dla klientów przenoszących numer z innej sieci T-Mobile przygotował specjalną propozycję z 50% zniżką na abonament przez pół roku w ofercie z telefonem i Internetem. Więcej szczegółów o promocji znajduje się na stronie operatora.

T-Mobile
T-Mobile

Nowa promocja T-Mobile jest niezwykle ciekawa i może przyciągnąć sporo klientów, którzy ostatnimi czasy wolą wybierać innych operatorów. Darmowe SMS-y i MMS-y do wszystkich w sieci są świetnym dopełnieniem nielimitowanych rozmów dostępnych w ofertach T-Mobile. Takie rozmowy, w zależności od planu, przyznawane są na 3 miesiące, pół roku lub cały okres trwania umowy (przy najwyższych abonamentach za ponad 130 zł).

Dzisiaj również epay Polska wraz z siecią REAL zorganizował promocję dla użytkowników T-Mobile. Od 15 listopada do 15 grudnia każdy, kto za pośrednictwem terminalu epay w sieci REAL doładuje telefon na kartę T-Mobile kwotą 50 zł, otrzyma dodatkowe 20% wartości doładowania (10 zł). Promocja ma nieduży zasięg i nie wróżę jej dużego zainteresowania, ale na darmowe złotówki do doładowania pewnie znajdą się chętni.

Oczywiście, T-Mobile ma wprowadzić jeszcze kilka ciekawych ofert świątecznych, o czym będziemy Was informować.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)