Darmowy abonament komórkowy dla nauczycieli. Jak skorzystać?

Darmowy abonament komórkowy dla nauczycieli. Jak skorzystać?

Darmowy abonament komórkowy dla nauczycieli. Jak skorzystać?
Miron Nurski
19.10.2021 14:15, aktualizacja: 19.10.2021 16:17

Pracownicy oświaty mogą skorzystać ze specjalnej oferty, w ramach której za rozmowy telefoniczne, sms-y i internet nie zapłacą przez rok ani grosza.

Podobną ofertę sieć NAU Mobile przygotowała już wiosną, co miało być wyrazem podziękowania dla nauczycieli. Ponowny start akcji tym razem argumentowany jest wzrostem liczby zachorowań na COVID-19 i ryzykiem powrotu do nauki hybrydowej.

Darmowy abonament dla nauczycieli w NAU Mobile: jak skorzystać?

Nauczyciele zainteresowani ofertą powinni zadzwonić na numer +48 22 556 43 71. Po rozmowie z konsultantem, umowa wraz z kartą SIM zostanie wysłana kurierem.

Bezpłatnie oferowany jest Plan Niebieski, który obejmuje nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y oraz 10 GB internetu. Jedyny koszt ponoszony przez abonenta to jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 29 zł.

Umowa podpisywana jest na 12 miesięcy, a więc na cały czas obowiązywania darmowego abonamentu. W przypadku przedłużenia umowy, obowiązywać będzie regularna stawka (aktualnie 19,80 zł miesięcznie).

Nauczyciele mogą skorzystać z oferty do 31.07.2022 r., lecz nie warto zwlekać z decyzją. Organizatorzy akcji promocyjnej przygotowali pulę 30 000 darmowych abonamentów.

NAU Mobile to wirtualny operator utworzony w 2018 roku przez Nauczycielską Agencję Ubezpieczeniową. Działa on na infrastrukturze sieci Plus.

Zobacz także:

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)