Darmowy Facebook w Play

Darmowy Facebook w Play

Darmowy Facebook w Play
Darmowy Facebook w Play
Mateusz Żołyniak
26.11.2010 11:04, aktualizacja: 26.11.2010 12:04

Play, jako pierwszy operator w Polsce, wprowadził usługę całkowicie darmowego dostępu do Facebooka z wykorzystaniem usługi Facebook Zero. Dzięki niej wszyscy klienci sieci Play mogą bez obaw kontaktować się ze swoimi znajomymi, przeglądać ich wpisy czy publikować nowe informacje na portalu. To wszystko za darmo, bez konieczności oglądania lub słuchania reklam.

Facebook Zero to specjalna tekstowa wersja portalu Facebook, którą sieć Play udostępnia wszystkim swoim klientom całkowicie za darmo, bez konieczności włączenia jakiegokolwiek kodu promocyjnego bądź usługi.

Wystarczy poprawnie skonfigurowany telefon, czyli w taki sposób, by mógł połączyć się z internetem. Wykorzystując jego przeglądarkę internetową, należy wpisać w niej adres http://0.facebook.com i rozpocząć zabawę.

Darmowy Facebook w Play
Darmowy Facebook w Play

Osoba korzystająca z usługi ma cały czas kontrolę nad swoimi kosztami związanymi z transmisją danych. Oglądanie stron Facebooka w wersji tekstowej jest darmowe, a ewentualne zdjęcia, filmy i strony zewnętrzne, do których linki umieścili Twoi znajomi, są zastąpione przez stosowne opisy.

Wybór takiego opisu spowoduje wyświetlenie informacji o możliwości naliczenia opłaty. Użytkownik może zobaczyć żądaną treść dopiero po zaakceptowaniu tej informacji. Treść zostanie wyświetlona, a klient zostanie obciążony opłatą zgodną z wybraną aktualnie taryfikacją za transmisję danych.

Jeśli klient ma jakikolwiek pakiet danych, stosowna ilość danych zostanie z niego pobrana. Użytkownik ma zawsze możliwość powrotu do bezpłatnej, tekstowej wersji portalu. Informacja o tym, czy używa aktualnie bezpłatnej wersji, wyświetlana jest cały czas na górze ekranu telefonu.

Play wprowadza usługę na czas nieokreślony. Facebook Zero dostępny jest dla wszystkich połączeń, zarówno przez APN WAP, jak i Internet na terenie całego kraju. W roamingu międzynarodowym zastosowanie mają standardowe stawki roamingowe.

Pełny regulamin znajdziecie tutaj.

Źródło: informacja prasowa

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)