Darmowy internet na Święta. Aż 50 GB na miesiąc za darmo

Darmowy internet na Święta. Aż 50 GB na miesiąc za darmo

Darmowy internet w Play
Darmowy internet w Play
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | armada1985
22.12.2022 09:16

Play rozdaje prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia. Klienci sieci mogą odebrać pakiet 50 GB internetu za darmo, który będzie ważny przez 30 dni.

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas, w którym pakiet internetowy może być przydatny jak rzadko kiedy. Wysyłanie zdjęć, czy nawiązywanie połączeń wideo mogą pochłonąć wiele gigabajtów, czego standardowy pakiet może nie udźwignąć. Na szczęście w tym roku nie powinno być to zbyt dużym problemem. Przynajmniej dla abonentów Play.

W związku ze świętami Bożego Narodzenia Play przygotowało specjalną ofertę. Do końca roku klienci, którzy posiadają abonament głosowy w sieci Play, mogą odebrać darmowy pakiet internetowy, który będzie ważny przez 30 dni od aktywacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W ramach przygotowanej przez Play promocji abonenci sieci mogą odebrać darmowy pakiet 50 GB. Aktywację pakietu należy zrealizować do 31 grudnia w aplikacji Play24. Jak czytamy w regulaminie promocji, aktywacja pakietu nastąpi najpóźniej 24 godziny po zgłoszeniu chęci do odebrania go.

Z darmowego internetu będzie można korzystać przez 30 dni, więc czasu na wykorzystanie pakietu z pewnością nie zabraknie. Jednocześnie warto zauważyć, że dodatkowy transfer można wykorzystać tylko na terenie Polski. Istotne jest także to, że promocyjne gigabajty będą wykorzystywane przed standardowym pakietem internetowym, który posiadamy z tytułu abonamentu.

Darmowy internet w Play - dla kogo?

Regulamin promocji, w ramach której klienci Play mogą otrzymać darmowe 50 GB internetu na 30 dni, mówi, że jest ona skierowana do wszystkich, którzy otrzymają SMS i/lub powiadomienie PUSH w aplikacji Play24, zawierające informację o możliwości aktywowania usługi. Z darmowego internetu mogą skorzystać tylko te osoby, które mają konto w aplikacji Play24.

Karol Kołtowski, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)