Darmowy Internet - w Aero2 przyspiesza, w Carrefour Mova natomiast znika

Darmowy Internet - w Aero2 przyspiesza, w Carrefour Mova natomiast znika

Darmowy Internet: w Aero2 przyspiesza, w Mova znika (fot.: net@home)
Darmowy Internet: w Aero2 przyspiesza, w Mova znika (fot.: net@home)
Kira Czarczyńska
12.05.2012 18:00, aktualizacja: 12.05.2012 20:00

Darmowy Internet w zamian za oglądanie reklam nie sprawdził się w Mova tak dobrze jak wcześniej we FreeM. Operator zamienia go więc na tani pakiet transferu danych. Za to w Aero2, zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami sieci z UKE, prędkość bezpłatnego Internetu wzrosła od 10 maja dwukrotnie.

Carrefour Mova - koniec Internetu za reklamy

Pomysł dostarczania klientom darmowego Internetu mobilnego w zamian za to, że zgodzą się oni oglądać wyświetlane przez operatora reklamy, całkiem nieźle zadziałał w sieci FreeM. Taka sama oferta w Carrefour Mova nie spotkała się jednak najwyraźniej z zainteresowaniem, bo 2 czerwca operator kończy świadczenie usługi "Darmowy Internet za reklamy" i wprowadza na jego miejsce normalny, płatny.

W zamian Mova proponuje swoim abonentom wykupienie pakietu Mobilny Internet 500 MB za 12 złotych miesięcznie i korzystanie z niego już bez reklam.

Szczegóły nowej oferty: www.nethome.com.pl

W Aero2 darmowy Internet przyspiesza

Do tej pory w ramach bezpłatnego dostępu do sieci Internet Aero2 oferowało niezbyt zawrotną prędkość 256 kbps. W związku jednak z tym, że mija ustalony z UKE w decyzji rezerwacyjnej termin, szybkość od 10 maja została zwiększona dwukrotnie, do 512 kpbs.

Zgodnie z zapisami regulaminu sieci Aero2, dotyczącego usługi Bezpłatny Dostęp do Internetu - wymieniona prędkość jest rzecz jasna prędkością maksymalną, nie gwarantowaną. Mimo tego jednak, skoro za łącze nie trzeba płacić, usługa i tak jest korzystna.

Źródło: Aero2.pl • Carrefour Mova

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)