Data prezentacji iPhone'a oficjalnie potwierdzona

Data prezentacji iPhone'a oficjalnie potwierdzona
27.09.2011 16:47
Zaproszenie (fot. mobileburn.com)
Zaproszenie (fot. mobileburn.com)
Paweł Żmuda
Paweł Żmuda

Okazało się, że gigantowi z Cupertino nie udało się utrzymać w tajemnicy dnia premiery kolejnej wersji iPhone'a. Przedstawiciele Apple'a rozesłali właśnie zaproszenia na konferencję, na której zostanie zaprezentowane jego nowe dziecko. Informatorzy serwisu AllThingsD mieli rację. Data premiery iPhone'a to 4 października.

Już w przyszłym tygodniu ucichną plotki, wszystko będzie jasne i oficjalne. Wreszcie dowiemy się, czy na rynek trafi tylko jeden telefon, czy może dwa modele. Tajemnicą przestanie być specyfikacja i wygląd urządzenia z nadgryzionym jabłkiem na obudowie. Konferencję pod hasłem "Let's talk iPhone" poprowadzi prawdopodobnie nowy szef Apple'a - Tim Cook.

Potwierdziła się nie tylko data oficjalnej prezentacji urządzenia, lecz również jej miejsce. Tak jak wcześniej pisałem - nowa zabawka Apple'a nie zostanie - jak to zwykle bywało - zaprezentowana w San Francisco, ale w centrali mieszczącej się w Cupertino.

Myślicie, że możemy się spodziewać potwierdzenia słów byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych i członka rady nadzorczej Apple'a, który zdradził, że zostaną pokazane dwa nowe telefony?

Źródło: phonedog

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)