Dedykowane akcesoria dla Samsunga Galaxy S II na naszym rynku

Dedykowane akcesoria dla Samsunga Galaxy S II na naszym rynku
20.06.2011 13:08
Uchwyt samochodowy i ładowarka biurowa
Uchwyt samochodowy i ładowarka biurowa
Paweł Żmuda
Paweł Żmuda

Polski oddział Samsunga poinformował właśnie o wprowadzeniu kilku ciekawych akcesoriów dedykowanych dla smartfona Galaxy S. Wśród zaprezentowanych akcesoriów znalazła się m. in. dodatkowa bateria, uchwyt samochodowy i ładowarka biurowa. Ile kosztują?

Samsung sprzedawać będzie zewnętrzną baterię PowerPack EEB-U20 o pojemności 1300 mAh. Nakładana na telefon bateria wyposażona jest w wyłącznik oraz diodę informującą o naładowaniu. Baterię wyceniono na 259 zł. Kolejnym dodatkiem dla posiadaczy Galaxy S II jest uchwyt samochodowy ECS-V1A2BEG. Uchwyt umożliwia ładowanie komórki z gniazdka samochodowego oraz przekazywanie sygnału audio do sprzętu samochodowego. Zestaw kosztować będzie 129 zł.

Bateria
Bateria

Na rynku pojawia się także ładowarka ECR-D1A2BE. Korzystając z biurowej ładowarki można odtwarzać muzykę przez wbudowany głośnik oraz przekazywać sygnał do zewnętrznego zestawu głośników. Ładowarka to kosz 149 zł.

W sklepach dostępne będą również przejściówki USB oraz HDMI. Przejściówki wyceniono odpowiednio na 39 i 89 zł. Dla osób dbających o komórki przygotowano czarne i jasnobrązowe etui, wycenione na 89 zł.

Źródło: inf. prasowa

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)