Dedykowane tabletom nowości firmy Logitech

Dedykowane tabletom nowości firmy Logitech
Zbyszek Kowal

15.09.2011 17:47, aktual.: 15.09.2011 19:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Logitech prezentuje dwie nowości z linii akcesoriów dedykowanych tabletom. Premiowe produkty pozwolą użytkownikom na pełne wykorzystanie możliwości tych przenośnych urządzeń. Poznajcie  Logitech Fold-Up Keyboard for iPad 2 oraz Logitech Joystick for iPad.

Dotychczasowy sposób użytkowania tabletów za pomocą jedynie touchpada stał się niewystarczający. Użytkownicy, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwości swoich urządzeń, szukają innych rozwiązań. Dwa nowe produkty Logitech usprawniają pracę z iPadem i sprawiają, że korzystanie z tabletu będzie wygodniejsze i bardziej intuicyjne.

Obraz

Dzisiejsi użytkownicy posługują się tabletami w sposób, który wymaga więcej niż standardowych możliwości touchpada. "Niezależnie od tego, jak najczęściej wykorzystujemy tablet: służbowo, do pisania notatek i e-maili, czy prywatnie, nowe urządzenia pozwolą w pełni wykorzystać drzemiący w nim potencjał, aby rozluźnić się przy ulubionej grze  – powiedział Azmat Ali, wiceprezydent działu Mobile and Tablet Products w firmie Logitech.

Logitech Fold-Up Keyboard for iPad 2

Logitech Fold-Up Keyboard dla iPada 2 jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które są w ciągłym ruchu. Pełnowymiarowa składana klawiatura łączy się z iPadem za pomocą technologii Bluetooth. Aby rozpocząć pisanie, wystarczy rozłożyć urządzenie.

Po zakończeniu wprowadzania tekstu złożona klawiatura automatycznie się wyłączy, dzięki czemu oszczędza się baterię. Logitech Fold-Up Keyboard chowa się bezpiecznie pod iPadem, natomiast po otwarciu podtrzymuje tablet pod idealnym kątem do pisania. Klawiatura ładuje się poprzez USB, więc nie trzeba się martwić o wymianę baterii.

Logitech Joystick for iPad

Logitech Joystick for iPada będzie idealnym towarzyszem dla wszystkich fanów tabletowych gier. Podczas gry z wykorzystaniem touchpada często tracimy punkty lub przegrywamy tylko dlatego, że palec o milimetry minął punkt kontrolny.

Joystick for iPad to urządzanie do sterowania zaprojektowane tak, aby obsługiwanie go kciukiem było łatwe i wygodne. Nowość Logitech sprawdza się we wszystkich grach z wirtualnym joystickiem lub d-padem. Joystick dla iPada mocuje się do tabletu za pomocą przyssawek, a sprężynowa konstrukcja sprawia, że po każdym ruchu kontroler szybko wraca na swoje miejsce.

Ceny i dostępność

Premiowe produkty będą dostępne na rynkach europejskich we wrześniu w sugerowanych przez producenta cenach detalicznych Logitech Fold-Up Keyboard – 399 zł, Logitech Joystick – 59 zł. Więcej informacji na temat nowych urządzeń znajduje się na stronie internetowej www.logitech.com.

Źródło: Logitech

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)