Deezer na Androida będzie jeszcze lepszy. Co nowego pojawi się w aplikacji?

Deezer na Androida będzie jeszcze lepszy. Co nowego pojawi się w aplikacji?

Nowy Deezer - miniplayer i ulubione
Nowy Deezer - miniplayer i ulubione
Mateusz Żołyniak
04.04.2013 12:40, aktualizacja: 04.04.2013 14:40

W tym tygodniu Deezer wypuści ulepszoną wersję aplikacji mobilnej na Androida, która wniesie kilka ciekawych funkcji. Dzięki uprzejmości firmy już teraz możemy zdradzić, co nowego pojawi się w programie.

W ostatnim czasie znacznie wzrosło zainteresowanie użytkowników serwisami umożliwiającymi streaming muzyki. Dotyczy to także polskiego rynku, na którym od niedawna można korzystać z Deezera, Spotify czy WiMP-a. Twórcy usług starają się więc, jak mogą, aby zachęcić jak najwięcej osób do wybrania ich rozwiązań. Zabiegi te obejmują nie tylko dbałość o zawartość baz utworów czy czasową dostępność na wyłączność konkretnych albumów, ale też ciągłe poprawki w aplikacji mobilnych.

[solr id="komorkomania-pl-154487" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://komorkomania.pl/4025,jak-wyobrazano-sobie-czasy-wspolczesne-niemal-90-lat-temu" _mphoto="1-154487-270x152-00a891c4d1cb464.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3719[/block]

Idąc tą drogą, Deezer postanowił ulepszyć swojego klienta na Androida. Jak zapowiadają przedstawiciele firmy, zaletą programu będzie odświeżony interfejs, który ma ułatwić "odkrywanie niezwykłych artystów i ich muzyki". UI został wpasowany w interfejs nowych wersji Androida, dzięki czemu przechodzenie między zakładkami (np. playlist czy ulubionych) możliwe jest poprzez górne menu.

Nowy Deezer - playlisty i przewidywanie nazw artystów
Nowy Deezer - playlisty i przewidywanie nazw artystów

Stale dostępny jest również przycisk wyszukiwarki, która została wzbogacona o opcję automatycznego uzupełniania. Dzięki temu szybciej będzie można wybrać konkretnego artystę, album lub kawałek. Kolejną ciekawostką jest dodanie nowego miniodtwarzacza, który będzie dostępny zarówno z poziomu panelu powiadomień, jak i ekranu blokady.

Pamiętam poprzednie wersje i muszę przyznać, że zmiany są jak najbardziej na plus. Brakowało zwłaszcza możliwości sterowania odtwarzaczem bez konieczności odblokowywania ekranu Androida.

[solr id="komorkomania-pl-154546" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://komorkomania.pl/4024,samsung-i-mozilla-przygotuja-nowa-przegladarke-google-rowniez-nie-proznuje" _mphoto="mozilla-154546-251x168-402a67deb.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3720[/block]

Nowego Deezera można będzie wkrótce pobrać pod tym linkiem, później pojawi się on również w Google Play. Przedstawiciele firmy zapowiedzieli, że wkrótce wyjdzie nowa wersja aplikacji na iOS (niedługo napiszemy o niej więcej). Na razie nie wiadomo, czy klienta na Windows Phone'a także czekają w najbliższej przyszłości jakieś zmiany.

Źródło: deezer • własne

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)