Dell Aero zupełnie odmieniony Android [wideo]

Dell Aero zupełnie odmieniony Android [wideo]31.03.2010 09:50
Dell Aero zupełnie odmieniony Android [wideo]
Paweł Żmuda

Podczas oficjalnej prezentacji nowego Androida - Dell Aero, na targach CTIA 2010, sieć AT&T zakazała włączania komórki, jednak redaktorom serwisu Engadget udało się wejść w posiadanie najnowszego dziecka Della. Przedstawiciele obydwu firm twierdzą, że urządzenie będzie najlżejszym Androidem na rynku. Komórka wyposażona została także w niespotykany dotąd w Androidach ekran 3,5-cala pracujący w rozdzielczości 640x360 pikseli. Popatrzmy na krótkie wideo prezentujące najnowsze urządzenie.

Na pokładzie telefonu znajdziemy także między innymi łączność 3G, WiFi, GPS, aparat 5 Mpix oraz standardowe gniazdo słuchawkowe (jack 3,5 mm). Najciekawsze jest jednak to, że Dell Aero wyposażony został w całkowicie odmienionego Androida. Interfejs przygotowany we współpracy producenta z operatorem AT&T już teraz zapowiadany jest jako najlepszy od czasów pojawienia się androidowej nakładki od HTC.

Dell Aero będzie bardzo mocno zintegrowany z serwisami społecznościowymi. Co ciekawe, Android zainstalowany we wnętrzu urządzenia pozbawiony został aplikacji od Google, jednak prawdopodobnie wszystkie dodatki takie jak Google Maps czy Google Mail będzie można ściągnąć z platformy Android Market.

Telefon już wkrótce powinien trafić do oferty amerykańskiego operatora AT&T. Niestety, cały czas nie wiadomo ile będzie kosztować.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)