Dell oficjalnie na rynku smartfonów

Dell oficjalnie na rynku smartfonów

dell
dell
Paweł Żmuda
13.11.2009 15:00, aktualizacja: 13.11.2009 16:00

Wreszcie to, na co czekaliśmy od dawna staje się faktem. Koncern Dell zapowiedział oficjalną premierę modelu Dell Mini 3i. Hans Erickson z oddziału Della w Ameryce Łacińskiej poinformował, że Mini 3i pojawi się w Chinach już za kilka dni. Brazylijczycy będą musieli poczekać na nowy telefon jeszcze przez kilka tygodni. Wszystko wskazuje na to, że urządzenie Della będzie sprzedawane również w innych krajach.

Wersja sprzedawana w Chinach będzie pozbawiona łączności 3G oraz WiFi, jednak Mini3i w Brazylii będzie pracować w sieciach 3G. Wiemy, że telefon wyposażony jest w ekran o przekątnej 3,5-cala i rozdzielczości 360x640 pikseli i wszystko wskazuje na to, że podobnie jak wprowadzana na rynek chiński Motorola, również będzie mocnym konkurentem iPhone'a. Niestety, przedstawiciele Della nie poinformowali jeszcze o cenie swojego nowego dziecka. Dalszych informacji powinniśmy spodziewać się w ciągu następnych kilku dni.

Wiadomo również, że w przygotowaniu jest model Dell Mini 3iX, który przeznaczony będzie na rynek Amerykański. Stosowne dokumenty wpłynęły już do Federalnej Komisji Łączności (FCC). Wciąż jednak nie wiemy kiedy rozpocznie się jego sprzedaż.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)