Discovery and Exploration Maps [GIVEAWAY]

Strona głównaDiscovery and Exploration Maps [GIVEAWAY]
12.03.2011 16:27
Discovery and Exploration Maps [GIVEAWAY]
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Dawno nie rozdawaliśmy promo kodów na aplikacje użytkowe. Powiem więcej, nigdy nie gościliśmy na naszych łamach programów historycznych. Skoro nie, to nadszedł czas aby nadrobić tę zaległość. Poznajcie Discovery and Exploration Maps i zgarnijcie kilka egzemplarzy z naszego giveaway’a.

Wspomniana aplikacja pomimo swojej angielskojęzycznej nazwy jest dziełem rodzimych programistów. Polska firma Byss Mobile postanowiła bowiem wydać na rynek aplikacje która zawiera w sobie szereg map historycznych. Bynajmniej nie chodzi o jakieś tam mapki z przed 200 lub 300 lat. Program pozwala prześledzić mapy od czasów zanim tak na dobrą sprawę powstało nasze państwo.

Dla miłośników historii z pewnością będzie to nie lada gratka. W chwili obecnej aplikacja kosztuje 0,79 euro. Jutro jednak jej cena powinna wzrosnąć do poziomu 4 dolarów. Jeżeli macie ochote pobierajcie już teraz.

GIVEAWAY

Oczywiście dla naszych czytelników mamy kilka egzemplarzy za darmo do wygrania. Standardowo więc dla pierwszych pięciu osób, które w komentarzu pod wpisem napiszą „Chcę Discovery and Exploration Maps” mamy promo kody. Kto pierwszy ten lepszy!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)