Disney+ za darmo dla abonentów Plusa. To jedyny operator z taką ofertą

Disney+ za darmo dla abonentów Plusa. To jedyny operator z taką ofertą

Disney+ za darmo dla abonentów Plusa. To jedyny operator z taką ofertą
Miron Nurski
10.06.2022 14:42, aktualizacja: 10.06.2022 16:42

Plus + Disney+ = darmowy dostęp do tysięcy filmów i seriali.

Platforma VOD Disney+ zadebiutuje na polskim rynku już 14 czerwca. Plus pochwalił się, że jako jedyny operator w Polsce udostępni swoim klientom oferty łączone z bezpłatnym dostępem do serwisu.

Disney+ za darmo w Plusie

Z oferty mogą skorzystać nowi oraz obecni użytkownicy wszystkich ofertach abonamentowych Plusa z umową na 24 miesiące. Zarówno głosowych, jak i internetowych, a więc mowa o taryfach Plus Abonament, Plus dla Firm, Plus Internet 5G/LTE i Plus Światłowód.

Podobną ofertę przygotowano dla klientów, którzy wybiorą 24-miesięczny abonament Plusha.

Przez 12 miesięcy z Disney+ będzie można korzystać bezpłatnie. Po tym okresie do abonamentu zostanie doliczone 28,99 zł/mies., a więc standardowa stawka za dostęp do serwisu.

Nowa oferta łączy się z rodzinną promocją, która pozwala dodać 5 dodatkowych abonamentów głosowych w cenie 1 zł przez 12 miesięcy. Roczny dostęp do Disney+ można przypisać bezpłatnie także do każdego dodatkowego abonamentu.

Zainteresowani ofertą powinni udać się na tę stronę i zostawić swój numer telefonu.

Disney+ trafiło także do innych ofert Grupy Polsat Plus

Pakiet Disney+ dostępny jest nie tylko w ofertach komórkowych, ale i Polsat Box, Polsat Box Go oraz Netii.

:

Disney+ znajdzie się:

  • []w Polsat Box – pakiety telewizji razem z Disney+ od 35 zł/mies. W ofertach z pakietem L i z pakietami dodatkowymi oraz abonamentem od 100 zł/mies. dostęp do Disney+ w cenie oferty przez całą umowę,[]w Plusie – bez opłat przez rok w każdym abonamencie głosowym oraz internetowym (Internet 5G/LTE i Plus Światłowód),[]w Netii – bez opłat przez rok w ofertach szybkiego, stacjonarnego dostępu do internetu oraz pakietach z usługami TV. Bez opłat aż przez 2 lata za połączenie 3 usług abonamentowych (Internet, TV, telefon komórkowy z przeniesieniem numeru),[]w Polsat Box Go – w nowym pakiecie Polsat Box Go Premium z Disney+, który jest połączeniem ponad 100 kanałów telewizyjnych, bogatej biblioteki filmów, seriali, programów rozrywkowych i informacyjnych oraz biblioteki Disney+, w promocyjnej cenie 50 zł/mies.

Standardowo dostęp do Disney+ wyceniony jest na 28,99 zł miesięcznie lub - w ramach startowej promocji - 229,90 zł za pierwszy rok.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)