Do 7GB na transmisję danych w Orange Free!

Do 7GB na transmisję danych w Orange Free!

Do 7GB na transmisję danych w Orange Free!
Mateusz Żołyniak
29.04.2010 18:17, aktualizacja: 29.04.2010 20:17

Od 29 kwietnia wszyscy użytkownicy Orange Free na kartę dostaną za każde doładowanie nawet siemiokrotnie większy niż dotąd pakiet na połączenia z internetem. Dzięki temu doładowując konto można dostać aż 7 GB na transmisję danych.

Znacznie większe pakiety na transmisję danych sprawiają, że oferta Orange Free na Kartę staje się konkurencyjna nawet w stosunku do abonamentowych ofert internetu stacjonarnego. To atrakcyjna alternatywa dla każdego, kto nie chce wiązać się umową z operatorem, a jednocześnie potrzebuje telefonu i łatwego, mobilnego dostępu do internetu - w domu, w szkole i w podróży. Dzięki bardzo korzystnym stawkom, z Orange Free na Kartę można korzystać za pomocą komputera oraz telefonu, bez obaw o koszty.

W bezterminowej promocji, każde doładowanie konta Orange Free na kartę zostanie nagrodzone bonusem, który można zużyć na surfowanie po sieci:

Obraz

Promocja jest dostępna dla wszystkich użytkowników oferty, aby z niej skorzystać wystarczy doładować konto.

Orange Free na Kartę to oferta mobilnego dostępu do internetu bez rachunków i abonamentu. Współpracuje z każdą kartą do laptopa, modemem oraz telefonem. Umożliwia transmisję danych z prędkością do 7,2 mb/s oraz korzystanie z połączeń telefonicznych w cenie 29 gr za minutę do wszystkich sieci i SMS-ów w cenie 20 gr.

Źródło: informacja prasowa Orange

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)