Oto zdjęcia prototypu inteligentnego zegarka Nokii. Brzydki jak noc, czyli tak jak większość smartwatchy w 2014

Oto zdjęcia prototypu inteligentnego zegarka Nokii. Brzydki jak noc, czyli tak jak większość smartwatchy w 2014

Microsoft Moonraker
Microsoft Moonraker
Źródło zdjęć: © apeggy.tumblr.com
Konrad Błaszak
04.01.2016 10:35, aktualizacja: 04.01.2016 11:35

W czasach, gdy Nokia zaczęła tworzyć urządzenia z systemem Microsoftu pojawiało się wiele plotek o produktach, które mogą trafić na rynek, a jednym z nich był smartwatch. Teraz można zobaczyć, jak miał on wyglądać.

Wraz z przejęciem działu mobilnego Nokii przez Microsoft prawdopodobnie zostało zamkniętych wiele projektów, jak chociażby model McLaren z 50-megapikselowym aparatem. Kolejnym jest zegarek, który pojawił się w sieci kilka miesięcy temu pod nazwą Moonraker. Teraz użytkownik Weibo o nicku @Mochangyou udostępnił prawdziwe zdjęcia prototypu tego smartwacha.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/6]

Ten kwadratowy zegarek zapewne świetnie współgrałby z systemem Microsoftu, który opiera się na kafelkach. Niestety na zdjęciach nie widać jak dokładnie wyglądałby system. Można jedynie zakładać, że przypominałby to co zostało pokazane jakiś czas temu na renderach:

Microsoft Moonraker
Microsoft Moonraker© apeggy.tumblr.com

Mimo tego, że ostatnio na rynku pojawia się coraz więcej okrągłych smartwachy to taki produkt byłby dla wielu ciekawą alternatywą. Mi co prawda nie wydaje się zbyt atrakcyjny - a nawet uznałbym za niezwykle brzydkiego - ale w 2014 królowały kwadratowe konstrukcje i ten model dobrze wpisałby się w tamte standardy. Wcześniejsze przecieki sugerują, że podobnie jak Lumie, byłby dostępny w wielu kolorach. Ten element mógłby sprawić, że zainteresowaliby się nim młodzi ludzie.

O tym produkcie wiadomo jedynie to, że miał zostać zaprezentowany razem z Nokią Lumią 930, ale projekt został anulowany. Na razie wszystkie przecieki wskazują, że Microsoft nie planuje w najbliższej przyszłości pokazać żadnego smartwatcha. Warto przypomnieć, że aktualnie Amerykanie skupiają się na opaskach, a konkretniej modelu "Band".

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)