Dodatek, który polepszy jakość rozmów FaceTime

Dodatek, który polepszy jakość rozmów FaceTime
11.08.2010 10:00
Dodatek, który polepszy jakość rozmów FaceTime
Krystian Bezdzietny
Krystian Bezdzietny

Do Cydii trafiła aplikacja, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom usługi FaceTime w iPhonie 4. Aplikacja FaceTime Mod sprawi, że rozmowy za pomocą wspomnianej usługi staną się jeszcze lepsze. To wszystko przez "podkręcenie" ilości FPS podczas wideorozmowy.

Domyślnie Apple określił, że FaceTime będzie przesyłało około 15 FPS (klatek na sekundę), a wiadomo, że im więcej FPS, tym rozmowa jest płynniejsza. Z FaceTime Mod będzie można osiągnąć nawet 30 FPS. Oczywiście najlepszą jakość połączenia FaceTime uzyskamy za pośrednictwem Wi-Fi, ale i z tym FaceTime Mod sobie radzi. Aplikacja automatycznie dostosuje ilość klatek do rodzaju połączenia internetowego. Niestety, jeśli chcemy osiągnąć efekt 30 FPS z naszym rozmówcą, to wymagane jest, aby i on miał zainstalowaną daną aplikację.

Aplikacja współpracuje również z FaceTime przez 3G (do tego wymagane są inne aplikacje z Cydii, np. 3G Unrestrictor). Ponadto można określić, by FaceTime Mod zmniejszył specjalnie ilość klatek na połączeniu 3G, aby zużywać mniej transferu.

Aplikacja FaceTime Mod dostępna jest bezpłatnie w Cydii.

Źródło: iSpazio

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)