Domena jailbreakme.com wystawiona na sprzedaż. Co z jailbreakiem iPada 2? 

Podczas kiedy oczy wszystkich użytkowników iPada 2 zwrócone są na narzędzie JailbreakMe i jego losy, okazuje się, że domena jailbreakme.com została wystawiona na sprzedaż. Czy comex porzuca projekt, nad którym tak długo pracował?

Domena jailbreakme.com wystawiona na sprzedaż. Co z jailbreakiem iPada 2? 1

Teorie są dwie. Według pierwszej z nich, comex zwyczajnie przestał pracować nad swoim oprogramowaniem i postanowił domenę sprzedąć. Druga zaś teoria głosi, że właścicielem tej witryny nie jest sam comex a ktoś inny, i ten właśnie tajemniczy człowiek, zdając sobie sprawę z wartości swojego nabytku, postanowił "wynająć" ją komuś innemu, kto po prostu za niego więcej zapłaci. Tę teorię potwierdzałaby wiadomość comexa na Twitterze, który napisał:

Właściwie nie jestem właścicielem domeny jailbreakme.coim i to nie ja umieściłem ją w serwisie GoDaddy.

W każdym razie, domena jailbreakme.com została wystawiona na sprzedaż w serwisie GoDaddy i póki co jej wartość sięgnęła 2500 dolarów. Praktycznie każdy może ją kupić. Jednak co to oznacza dla przyszłości programu JailbreakMe? Oby wystawienie domeny na sprzedaż nie było tożsame z zaprzestaniem prac nad jailbreakiem iPada 2.

Źródło: Redmond Pie

Wybrane dla Ciebie
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY