Doodle Tower ? podróbka Doodle Jump na WP 7

Doodle Tower
Doodle Tower
Zbyszek Kowal

24.10.2010 10:23, aktual.: 24.10.2010 12:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pojawienie się nowych platform mobilnych spowodowało zaostrzenie konkurencji pomiędzy producentami gier i aplikacji. Wystarczy, że kilka chwil spóźnisz się z przeportowaniem swojej gry na inny system operacyjny, a konkurencja cię wyprzedzi!

Z pewnością część z Was grała lub słyszała o Doodle Jump - bardzo prostej i wciągającej gierce na iPhone?a. Jak się okazuje, producent do tej pory nie podjął decyzji o ?przeniesieniu? swojej gry na Windows Phone 7. Wygląda na to, że już nie musi.

Za pośrednictwem Zune można ściągnąć już bliźniaczo podobną grę o nazwie Doodle Tower. Zasady są identyczne jak w produkcji Lima Sky. Naszym zadaniem jest ?doskoczenie? jak najwyżej w górę po różnego rodzaju platformach. Utrzymano nawet tę samą zeszytową grafikę co w Doodle Jump.

Co ciekawe, nie jest to pierwsza próba podrobienia Doodle Jump w historii. Jakiś czas temu w App Store chciano wylansować bardzo podobną aplikację Doodle Jumper. Nie zyskała jednak ona zbyt dużej aprobaty. Jak będzie z Doodle Tower? Czas pokaże.

Źródło: bestwp7games

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)