Dorwałeś Modern Combat 5 przed premierą? Uważaj, bo czeka cie ban!

Dorwałeś Modern Combat 5 przed premierą? Uważaj, bo czeka cie ban!22.07.2014 10:04
Dorwałeś Modern Combat 5 przed premierą? Uważaj, bo czeka cie ban!
Zbigniew Kowal

W czwartek oficjalnie na rynku pojawi się piąta odsłona Modern Combat. Firmie Gameloft nie jest jednak do śmiechu. W sieci pojawiło się bowiem przedpremierowe wydanie gry, które skutecznie może popsuć plany wydawnicze francuskiego producenta. Uwaga, granie w wersję przedpremierową może skutkować blokadą naszego konta.

Historia rozpoczęła się gdzieś w umysłach panów od PR firmy Gameloft. Sztab marketingowców wymyślił bowiem, że ciekawą nagrodą w jednym z konkursów firmy będzie możliwość otrzymania Modern Combat 5 przed premierą.

412081620091405222

Grupa szczęśliwców która wygrała konkurs, otrzymała możliwość pobrania gry na swoje urządzenia. Ku zdziwieniu jednak Gameloftu, ktoś z wybranej grupy postanowił opublikować grę w Internecie. Na kilkadziesiąt godzin przez premierą, serwisy warezowe oferują grę do pobrania. Wygląda na to, że to ostatni konkurs tego typu jaki Gameloft zorganizował dla fanów.

Francuski producent szybciutko poinformował jednak, że każdy kto będzie grał w niezarejestrowaną wersję gry może spodziewać się bana. Czy rzeczywiście uda się wyegzekwować tego typu blokadę to się dopiero okaże. Nie mniej jednak przekładana wielokrotnie premiera MC5 już na starcie zalicza dość poważną wpadkę.

Modern Combat 5: Blackout - E3 Teaser Trailer

Naszpikowany nowymi technologiami (efekt SSAO) Modern Combat 5 na rynku pojawi się 24 lipca w cenie 7 dolarów. Czy będzie to premiera na miarę gry roku? Cóż, mam co do tego dość poważne wątpliwości.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)