Dox – polska aplikacja z Mac App Store [giveaway]

Dox – polska aplikacja z Mac App Store [giveaway]

Dox – polska aplikacja z Mac App Store [giveaway]
Zbyszek Kowal
22.03.2011 11:22, aktualizacja: 22.03.2011 12:22

Bardzo nas cieszą kolejne informacje o polskich aplikacjach w Mac App Store. Po całkiem udanej grze Sailboat Championship dzisiaj prezentujemy aplikację dox. Mamy też kody do rozdania!

Aplikacja dox to prosty, całkiem przydatny program do zapamiętywania rzeczy, które powinniśmy w najbliższym czasie zrobić. Posłuchajcie zresztą sami, co o swoim dziele mówi twórca aplikacji.

Zaprojektowałem je z myślą o jak najprostszej, ale również jak najefektywniejszej formie organizacji zadań do wykonania. Nie ma ogromu funkcji, ale myślę, że dzięki jasno ukierunkowanemu celowi oraz wygodnemu i eleganckiemu interfejsowi użytkownika wypełnia dobrze swoje zadanie - tak jak swoją funkcję kiedyś spełniały żółte karteczki przylepione do monitora. Program działa w dwóch trybach - jako zawsze widoczne okienko lub jako okno ukryte pod ikoną na pasku menu. Ponadto jeśli użytkownik ma na komputerze zainstalowany Dropbox, to dox może się za jego pomocą synchronizować.

Jeżeli program Jędrzeja Gronka przypadł Wam do gustu, to możecie pobrać go z Mac App Store za 0,79 euro.

GIVEAWAY

Jędrzej był również na tyle dobry, że dla naszych wiernych czytelników ufundował 10 promo kodów do rozdania. Pierwsze 10 osób, które w komentarzu napisze „Chcę dox”, mamy promo kody. Kto pierwszy, ten lepszy!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)