DrawRace 2 do pobrania za darmo z App Store [wideo]

DrawRace 2 do pobrania za darmo z App Store [wideo]

DrawRace 2 do pobrania za darmo z App Store [wideo]
Zbyszek Kowal
29.10.2012 05:46, aktualizacja: 29.10.2012 06:46

Początek nowego tygodnia przynosi ciekawą promocję, z której wszyscy użytkownicy urządzeń z logo nadgryzionego jabłka powinni skorzystać. Jedną z gier, którą wydało Chillingo w ostatnich latach – DrawRace 2 – można pobrać za darmo. Tak nietuzinkowe wyścigi powinny przypaść Wam do gustu.

Draw Race 2 o mały włos nie zdobył statuetki International Mobile Games Awards w kategorii Excellence in Gameplay rok temu. Producenci gry musieli uznać wtedy wyższość Infinity Blade 2. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to aplikacja interesująca.

Wyjątkowość tytułu Chillingo polega na tym, że twórcy zrezygnowali z klasycznego sterowania (przyciski, wirtualna gałka) i postawili na innowacyjność. Przed rozpoczęciem wyścigu gracz rysuje palcem na ekranie optymalny tor jazdy dla swojego samochodu. Prędkość pojazdu kontroluje się szybkością rysowania linii – im wolniej, tym auto bardziej wyhamowuje.

Draw Race 2 - gameplay - simblog.pl

Pierwsze plansze są dość proste, późniejsze etapy wymagają strategicznego myślenia. W kluczowych momentach gracz może użyć również dopalacza, który nierzadko pomaga wygrać wyścig z komputerowym lub innym graczem w rozgrywce multiplayer.

[solr id="komorkomania-pl-134608" _url="http://komorkomania.pl/5155,gta-vice-city-jeszcze-w-tym-roku-na-smartfonach-i-tabletach" _mphoto="vice-city-logo2-134608-1-8680f80.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2906[/block]

O zaletach DrawRace 2 możecie przekonać się sami, pobierając ją za darmo na swoje iPhone'y lub tablety Apple’a. Nie wiadomo, jak długo potrwa promocja, warto się więc pośpieszyć.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)