Drugi sezon Walking Dead do pobrania za darmo z App Store!

Drugi sezon Walking Dead do pobrania za darmo z App Store!

Drugi sezon Walking Dead do pobrania za darmo z App Store!
Zbigniew Kowal
11.11.2014 18:54, aktualizacja: 11.11.2014 19:54

Nieważne czy piszesz książkę, kręcisz film czy też robisz grę mobilną. Zombie zawsze się sprzedają bo ludzie uwielbiają historie o umarlakach. Walking Dead nadał tej tematyce nieco artyzmu, ukazując coś więcej aniżeli zwykłą eksterminację bezmózgich potworów. Jeżeli chcecie zanurzyć się w ten świat, to drugi sezon (nie filmu, tylko gry mobilnej) tej wspaniałej historii jest do pobrania za darmo z App Store.

Zacznijmy od tego, że wszyscy chętni do rozpoczęcia swojej przygody z mobilnym Walking Dead powinni najpierw pobrać część pierwszą. Od grudnia jest ona dostępna do pobrania za darmo z App Store i bez wątpienia zalicza się do grona najlepszych gier przygodowych na urządzenia mobilne. Na szczególną uwagę zasługuje nie tylko historia luźno inspirowana faktami z popularnego serialu, ale również komiksowa oprawa graficzna.

Obraz

Część druga natomiast jest kontynuacją przygody rozpoczętej w części pierwszej. Co ważne, decyzje podjęte w części pierwszej mają wpływ na wydarzenia w kolejnej odsłonie. Season 2 docelowo kosztuje 4,5 euro. Teraz jednak aplikacja jest dostępna do pobrania za darmo. Konkretnie rzecz ujmując darmowy jest pierwszy epizod drugiego sezonu. Pozostałe cztery epizody dostępne są w formie mikrotranskacji.

Trudno powiedzieć, czy mamy tutaj do czynienia z chwilową promocją, czy jest to świadome przejście do model freemium. Tak czy siak, warto zainteresować się tematem i zerknąć na kunszt pracy programistów Telltale Games. Historia jest naprawdę przednia i być może dacie się wciągnąć w zabawę czekając na kolejny odcinek ulubionego serialu w TV.

The Walking Dead - Season 2 - A Telltale Games Series - Episode 1: All That Remains - Full Trailer

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)