Drugi telefon za darmo - odpowiedź Ery na promocję Orange

Drugi telefon za darmo - odpowiedź Ery na promocję Orange

ERA - promocja: drugi telefon za darmo!
ERA - promocja: drugi telefon za darmo!
Kira Czarczyńska
08.12.2010 17:00, aktualizacja: 08.12.2010 18:00

Jak pisaliśmy wczoraj, sieć Orange wprowadza świąteczną promocję z dodatkowym telefonem. Drugi aparat można dostać za złotówkę, jeśli podpisze się nową umowę lub przedłuży obecną. Na odpowiedź sieci ERA nie musieliśmy tym razem długo czekać: tutaj drugi telefon jest za darmo.

Zwłaszcza w okresie Świąt Bożego Narodzenia wiele osób decyduje się na zakup "podwójnych aktywacji" lub samych aparatów, bez umowy. Telefon, z umową lub bez, jest zazwyczaj prezentem dla kogoś bliskiego.

Pierwszym operatorem, który w tym roku postanowił to wykorzystać, jest Orange. Podpisanie nowej umowy pozwala klientowi dostać dwa telefony, w tym jeden bez "zawierania związku" z operatorem. Czyli - świetne rozwiązanie na prezent, jeżeli akurat zmieniamy sieć bądź przedłużamy swoją dotychczasową umowę.

Szczegóły znajdziecie w artykule W Orange drugi telefon w prezencie za złotówkę.

Niedługo jednak oferta pomarańczowego operatora nie będzie jedyna. Serwis Telepolis.pl dowiedział się nieoficjalnie, że Era planuje promocję, w której będzie dołączać drugi telefon do podpisywanej umowy aktywacyjnej. Szczegóły mamy poznać już 10 grudnia, kiedy to rozpocznie się intensywna kampania reklamowa nowej propozycji Ery.

Operator kieruje swoją ofertę do osób podpisujących umowę w abonamencie wyższym niż 49 zł. Wśród bonusowych telefonów zobaczymy między innymi aparaty Samsung E2550 oraz LG GB220.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)