Dungeon Stalker pojawił się w Marketplace

Dungeon Stalker pojawił się w Marketplace30.05.2011 07:00
Dungeon Stalker pojawił się w Marketplace
Zbyszek Kowal

Dawno nie pisaliśmy nic na temat gier dla platformy Windows Phone 7. Pora nadrobić zaległości. W Marketplace pojawiła się bardzo ciekawa gra RPG, dzięki której użytkownicy telefonów z systemem Microsoftu na pokładzie zagłębią się w ciemne lochy Smoczej Królowej.

Fabuła gry nie różni się od klasyków gatunku. Oto nastała era złej i okrutnej królowej, która spowiła mrokiem świat, a jej niezliczone legiony zalewają ziemię niczym plaga. Jednak istnieje legenda zapowiadająca nadejście bohatera, który rzuci wyzwanie Smoczej Pani. Jak nietrudno się domyślić, wyzwolicielem jest gracz.

Powyższy filmik utwierdza w przekonaniu, że mamy do czynienia z klasycznym widokiem, który królował w grach RPG w latach 90. Przychodzi mi na myśl popularny Daggerfall. Gracz chodzi więc po lochach, zbiera doświadczenie oraz przedmioty, a na końcu labiryntu zapewne czeka królowa do pokonania. Czy ktoś z Was tęskni jeszcze za tego typu grami?

Producent udostępnia wersję trial, którą za darmo możecie pobrać z Marketplace. Po przekroczeniu czwartego poziomu postaci gra przestanie naliczać punkty doświadczenia. Wykupienie pełnej gry kosztuje niecałego dolara. Więcej o producencie oraz samej grze możecie przeczytać na facebookowym kanale Pansoftu.

Źródło: wmpoweruser

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)