Dwa nowe smartfony Palma na horyzoncie?

fot. na lic. CC; Flickr.com/by love♡janine
fot. na lic. CC; Flickr.com/by love♡janine
Paweł Żmuda

27.09.2010 11:30, aktual.: 27.09.2010 13:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zakup firmy Palm przez branżowego giganta - HP, wywołał sporo kontrowersji. Od momentu przejęcia nie słyszeliśmy zbyt wiele o nowym sprzęcie Palma, jednak teraz sytuacja ta ulega zmianie. W Sieci pojawiły się właśnie informacje o dwóch nowych komórkach, noszących robocze oznaczenia Palm P102UNA oraz Palm P102EWW. Czego można się po nich spodziewać?

Urządzenia uzyskały już certyfikaty umożliwiające wprowadzenie ich na rynek amerykański i kanadyjski. Wiadomo, że nowe telefony Palma sprzedawane będą w zestawie z opracowanym niedawno modelem ładowarki indukcyjnej. Prawdopodobnie komórki, których oznaczenia wyciekły do Sieci, różnią się od siebie jedynie możliwością pracy. Jedna z nich przeznaczona będzie dla operatorów GSM, druga dla CDMA.

Obraz

Niestety, pełna specyfikacja urządzeń nie jest jeszcze znana. Miejmy nadzieję, że telefony nie są jedynie końcem prac zespołu Palma i - wbrew wszelkim zapowiedziom - HP nadal będzie wspierać rozwój na rynku smartfonów. Na więcej szczegółów niestety musimy poczekać.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)