Dwa wielkie hity z App Store za darmo! [wideo]

Dwa wielkie hity z App Store za darmo! [wideo]

Dwa wielkie hity z App Store za darmo! [wideo]
Zbyszek Kowal
17.05.2011 06:00, aktualizacja: 17.05.2011 08:00

Jeżeli Twoje konto w iTunes świeci pustkami, to zapewne nerwowo rozglądasz się za ciekawymi darmowymi propozycjami. Tak się miło składa, że dwa wielki hity na iPhone’a można pobrać dzisiaj zupełnie za darmo!

Jak zwykle ostrzegam, że promocja może skończyć się w każdej chwili, więc szybciutko klikajcie w tytuły gier, które podlinkowałem do App Store. Miłej zabawy!

Ancient Frog to wirtualny symulator prawdziwej żaby. Misja gracza jest bardzo prosta: należy sympatycznego płaza przemieścić z jednego rogu ekranu w stronę smacznej muchy. Zadanie nie jest jednak takie łatwe – gracz może użyć tylko jednej kończyny w danym momencie. Oczywiście w odpowiednim limicie ruchów i dostępnych podświetlonych znaków na ekranie. Łamigłówek do pokonania jest dokładnie 100, co czyni Ancient Frog jedną z najbardziej innowacyjnych gier w sklepie Apple’a.

Jeżeli nie słyszeliście o tej grze, to znaczy, że przespaliście ostatni rok w jaskini. Produkcja firmy Chillingo to jeden z lepszych shooterów w App Store. Gracz wciela się w postać Johna Gore'a, który przy użyciu różnych giwer oraz granatów musi przetrwać kolejne fale atakujących go przeciwników. Gra weszła już do kanonu gier na iPhone’a, wyznaczając kierunek dla nowych projektów.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)