Dwie ciekawe promocje z App Store

Strona głównaDwie ciekawe promocje z App Store
07.08.2014 10:16
Dwie ciekawe promocje z App Store
Zbigniew Kowal
Zbigniew Kowal

Okres wakacyjny nie sprzyja wysypowi ciekawych tytułów na rynku gier mobilnych. Trudno również o dobre promocje, skoro większość (graczy i producentów) skoncentrowana jest na wypoczynku. Od czasu do czasu pojawiają się jednak propozycje o których warto wspomnieć. Dzisiaj pojawiły się dwie takie oferty.

412085941851849638

Pierwsza z nich to przecena do zera gry Order & Chaos Online. Zamiast płacić sześć euro za grę, teraz ten tytuł możecie mieć zupełnie za darmo. Druga promocja o której chciałem Wam wspomnieć dotyczy Deus Ex: The Fall. Tutaj cena spadła również z sześciu euro, ale zatrzymała się na 89 euro centach. Poniżej znajdziecie krótkie informacje na temat tych dwóch gier wraz z oficjalnymi trailerami. Tytuły dla waszej wygody podlinkowałem do App Store’a. Miłego grania!

412085941851980710

Order and Chaos Online to gra MMORPG przygotowana przez studio Gameloft. Złośliwi twierdzą, że to idealna kopia World of Warcraft przeznaczona na komórki. Niezależnie od tego, czy pomysł był świeży czy nie, gra odniosła spektakularny sukces. Szybko stała się najlepszą grą tego typu na smartfony i tablety.

Order & Chaos Online - Battlefield Update Trailer

W grze dostępnych jest ponad 500 różnych questów, 600 przeciwników i 2000 różnych przedmiotów dla graczy. Jakiś czas temu Gameloft wzbogacił swój flagowy tytuł o PvP areny, na których można walczyć wraz z członkami gildii przeciwko innym bractwom. Warto dodać, że francuski gigant branży mobile traktuje Order and Chaos Online bardzo prestiżowo. Tytuł był bardzo często aktualizowany i optymalizowany pod kątem nowych urządzeń z Retiną na pokładzie. Gra wspiera także pada Duo Gamer który znacznie ułatwia zabawę.

[h4][url=https://itunes.apple.com/pl/app/id633443676?mt=8]Deus Ex: The Fall

[/url][/h4]

W The Fall akcja toczy się w 2027 roku. Światem rządzą wielkie korporacje, które dostarczają na rynek lekarstwa niezbędne dla zmodyfikowanych (implanty, biowszczepy) ludzi. Gracz wciela się w postać Bena Saxona, który – podobnie jak reszta mieszkańców – ma mechaniczne części ciała. Były członek jednostki antyterrorystycznej próbuje odkryć prawdę o działalności koncernów i dostarczanym na rynek specyfiku.

DEUS EX: THE FALL | E3 Trailer [HD]

Deus Ex: The Fall to miks kilku gatunków. Można sobie postrzelać, chować się za osłonami lub ulepszać bohatera, jak w grach RPG. Są również elementy zręcznościowe (otwieranie zamków) oraz wątki poboczne. To action shooter w doskonałej oprawie audiowizualnej, który wyznacza możliwości obecnych smartfonów oraz tabletów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)