Dwie kultowe przygodówki za kilka złotych w App Store

Dwie kultowe przygodówki za kilka złotych w App Store

Dwie kultowe przygodówki za kilka złotych w App Store
Zbigniew Kowal
05.11.2014 16:35, aktualizacja: 05.11.2014 17:35

Liczba ciekawych promocji w sklepie z aplikacjami Apple’a spada z miesiąca na miesiąc. Coraz rzadziej bowiem można dorwać ciekawe tytuły za niskie kwoty. Doskonałym tego przykładem była promocyjna posucha podczas tegorocznego Halloween. Dzisiaj jednak mam dla Was dwa ciekawe tytuły obok których nie można przejść obojętnie.

Częstotliwość z jaką przeceniane są nowe jak również stare aplikacje wyraźnie spadła. Boom na ogromne obniżki najwidoczniej się już skończył. Warto zatem docenić każdą promocję jaka pojawia się teraz na rynku. Waszej uwadze polecam poniższe dwie gry, których cena spadła do jednego dolara. Dla wasze wygody tytuły aplikacji zostały podlinkowane do App Store’a.

Broken Sword to jedna z najlepszych serii gier przygodowych w branży elektronicznej rozrywki. Stworzone przez Revolution Software przygody George’a Stobbarta oraz Nicole Collard na stałe wpisały się w historię branży. Od kilku lat producenci próbują również przekonać użytkowników urządzeń mobilnych do gier typu point-and-click (ang. wskaż i kliknij). Dodajmy, że skutecznie.

Broken Sword: Director's Cut Trailer

Warto również nadmienić, że The Director's Cut zawiera dodatkowe elementy fabularne. Wersja reżyserska wzbogacona została również o nowe animacje oraz kontekstowy system pomocy. Czy trzeba lepszej zachęty?

The Smoking Mirror to druga część z serii gier przygodowych Broken Sword, uwielbianych od lat przez miliony graczy. Główni bohaterowie gry to poszukiwacze przygód, George i Nico. Przygoda rozpoczyna się, gdy Nico, przyjaciółka znanego z pierwszej części George'a Stobbarda, zostaje uprowadzona przez tajemniczego człowieka.

Broken Sword II - the Smoking Mirror: Remastered Android trailer

George oczywiście śpieszy z odsieczą, przeżywając wiele ciekawych przygód w różnych zakątkach świata. Możecie wierzyć lub nie, ale z pozoru zwykły szlak przemytu narkotyków może zaprowadzić Was do tytułowego artefaktu w starożytnej świątyni Majów.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)