Dwie niezbędne, darmowe aplikacje na mundial w Brazylii

Dwie niezbędne, darmowe aplikacje na mundial w Brazylii

Dwie niezbędne, darmowe aplikacje na mundial w Brazylii
Zbigniew Kowal
12.06.2014 08:02, aktualizacja: 12.06.2014 11:36

Futbolowe szaleństwo przybiera na sile. Już dzisiaj wieczorem wielomilionowa widownia zasiądzie na stadionach oraz przed telewizorami, aby obejrzeć mecz otwarcia. Z Brazylii będzie płynął potok informacji. Aby nie zgubić się w gąszczu newsów i śledzić na bieżąco wyniki meczów, warto zainstalować na tablecie lub smartfonie odpowiednie aplikacje.

W Google Play i App Store z okazji mistrzostw świata w Brazylii pojawiło się sporo aplikacji. Spośród nich wybrałem dla Was dwie godne uwagi, które pozwolą Wam być bliżej mundialu nawet wtedy, gdy nie będziecie mogli obejrzeć transmisji w telewizji.

Jeżeli w ostatnim czasie zaglądaliście do swojego sklepu z aplikacjami, to zapewne zauważyliście kolorową ikonkę z logo mundialu w Brazylii. Tak, to oficjalna aplikacja, którą przygotowała FIFA na mistrzostwa świata. Obecnie jest to najpopularniejszy kawałek kodu na rynku, okupujący Top 10 niemal w każdym kraju, w którym można pobierać aplikacje na telefony lub tablety.

Obraz

FIFA to kompleksowe rozwiązanie dla fanów mundialu. Po pierwsze dostarcza informacji o tym, co dzieje się na mistrzostwach. Po drugie to doskonałe narzędzie do przeglądania harmonogramu meczów i śledzenia wyników (również live). Nie ominą Was także ciekawostki serwowane przez ekspertów FIFA. Za pomocą komunikatów wyświetlanych na ekranie urządzenia aplikacja powiadomi o strzelonej bramce, wyniku meczu lub innym wydarzeniu.

Eurosport (App Store lub Google Play)

Moim zdaniem najlepszą aplikacją sportową na urządzenia mobilne jest w tej chwili propozycja Eurosportu. Ma prosty design i w przejrzysty sposób prezentuje wybrane informacje związane z ulubioną dyscypliną sportu. Redagowane przez dziennikarzy Eurosportu teksty opatrzone są zdjęciami oraz materiałami wideo.

Obraz

Naturalnie z okazji mistrzostw świata w Brazylii większość wiadomości w nadchodzących tygodniach poświęcona będzie mundialowi. Ta aplikacja to doskonałe uzupełnienie programu FIFY. Przedmeczowe artykuły oraz analizy po zakończonych spotkaniach mogą dać nam pewien obraz wydarzeń, jeśli przegapimy transmisję w telewizji. Co ważne, Eurosport jest dostępny w języku polskim w odróżnieniu od oficjalnej aplikacji mistrzostw.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)