Dwie nowe i darmowe gry dla użytkowników Xperii Play [wideo]

Dwie nowe i darmowe gry dla użytkowników Xperii Play [wideo]

Dwie nowe i darmowe gry dla użytkowników Xperii Play [wideo]
Zbyszek Kowal
27.12.2011 06:32, aktualizacja: 27.12.2011 07:32

Sony nie przestaje zaskakiwać swoich fanów oraz branżowych ekspertów, wspierając aktywnie cały czas użytkowników Xperii Play. Nie chodzi tylko o promocję samego telefonu, ale również o produkcję gier. Poznajcie dwa darmowe tytuły, które pojawiły się w Android Markecie. Oczywiście na wyłączność.

Kilka dni temu w sklepie z aplikacjami Google’a pojawiły się dwa tytuły, które ucieszą użytkowników Xperii Play. Gry nie tylko prezentują się ciekawie, ale - co najważniejsze - dostępne są za darmo! Miejmy nadzieję, że po upływie okresu wyłączności również inni użytkownicy Androidów będą mogli zagrać bez opłat.

Pierwsza z nich to stworzona przez ekipę Sony Ericssona gra pod tytułem Experiment 13. Gracz wciela się w postać sympatycznego Roya, którego zadaniem jest pozbieranie wszystkich kul światła na ponad  40 planszach. Roy potrafi oszukiwać grawitację, dzięki czemu rozgrywka jest wymagająca. Oczywiście nie mogło zabraknąć pułapek oraz innych utrudnień. Graficznie projekt ten prezentuje się wyśmienicie.

Druga gra to Fight Game: Heroes, klasyczne mordobicie, które w doskonały sposób wykorzystuje możliwości gamepada Xperii Play. Areną działań są różne miejskie lokacje, a do walki można wykorzystać elementy otoczenia. Gracz może skoncentrować się na kampanii dla pojedynczego gracza lub spróbować swoich sił w multi.

Źródło: DroidGamers

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)