Dwie nowe reklamówki iPhone'a 3GS

iphone3gscom
iphone3gscom
Paweł Cebula

05.08.2009 06:00, aktual.: 05.08.2009 08:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Apple mimo bardzo zadowalających wyników sprzedaży najnowszego iPhone'a 3GS nadal kontynuuje kampanie promocyjną tych urządzeń, po przez krótkie reklamówki. Tym razem pojawiły się dwie nowe - Share i Travel.

Share

Jak widać, Apple za bardzo silny punkt swojej oferty uważa App Store. W przypadku tej reklamówki, mamy do czynienia z przedstawieniem iPhone'ów jako urządzeń, które idealnie nadają się do dzielenia zdjęciami, numerami telefonów, a nawet wspólne granie. Apple specjalnie wykorzystało trzy najpopularniejsze (najlepsze? najbardziej efektowne?) aplikacje pozwalające na dzielenie się danymi gromadzonymi na telefonie.

Travel

Zarówno pierwsza reklamówka, jak i ta pokazuje, że iPhone 3GS z zainstalowanymi dodatkowymi aplikacjami jest narzędziem, które może w bardzo dużym stopniu uprościć nam życie. W spocie użyto aplikacji, która pomaga zwiedzać Paryż, prezentując miejsce w którym się znajdujemy, oraz pobliskie zabytki (lokalizacja odbywa się przy użyciu wbudowanego modułu GPS). Poza tym użyto jeszcze aplikację ułatwiającą podróżowanie metrem.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)