Dwie nowe reklamówki iPhone'a 3GS

Dwie nowe reklamówki iPhone'a 3GS05.08.2009 06:00
iphone3gscom
iphone3gscom
Paweł Cebula

Apple mimo bardzo zadowalających wyników sprzedaży najnowszego iPhone'a 3GS nadal kontynuuje kampanie promocyjną tych urządzeń, po przez krótkie reklamówki. Tym razem pojawiły się dwie nowe - Share i Travel.

Share

Jak widać, Apple za bardzo silny punkt swojej oferty uważa App Store. W przypadku tej reklamówki, mamy do czynienia z przedstawieniem iPhone'ów jako urządzeń, które idealnie nadają się do dzielenia zdjęciami, numerami telefonów, a nawet wspólne granie. Apple specjalnie wykorzystało trzy najpopularniejsze (najlepsze? najbardziej efektowne?) aplikacje pozwalające na dzielenie się danymi gromadzonymi na telefonie.

Travel

Zarówno pierwsza reklamówka, jak i ta pokazuje, że iPhone 3GS z zainstalowanymi dodatkowymi aplikacjami jest narzędziem, które może w bardzo dużym stopniu uprościć nam życie. W spocie użyto aplikacji, która pomaga zwiedzać Paryż, prezentując miejsce w którym się znajdujemy, oraz pobliskie zabytki (lokalizacja odbywa się przy użyciu wbudowanego modułu GPS). Poza tym użyto jeszcze aplikację ułatwiającą podróżowanie metrem.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)