Dwie polskie gry OakTeam [KONKURS]

Strona głównaDwie polskie gry OakTeam [KONKURS]
18.01.2011 07:04
Gry Oak Team
Gry Oak Team
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Ten konkurs mieliśmy opublikować jeszcze w ubiegłym roku, ale stało się inaczej. Dzisiaj jednak zapraszamy Was do zapoznania się z produkcjami Van Pershing oraz Monster Runner. Mamy osiem kodów do rozdania!

Ekipę OakTeam powinniście kojarzyć z The Swapper, którą swego czasu bardzo wysoko oceniliśmy w naszym teście. Teraz rodzimy developer postanowił podbić App Store kolejnymi produkcjami.

.

Monster Runner

Ostatnimi czasy w sklepie Apple’a pojawiło się bardzo dużo gier tego typu. Wystarczy wspomnieć o słynnym Canabalt lub innej polskiej produkcji - I Must Run. Monster Runner nie różni się rozgrywką od wymienionych gier.

Tutaj również musimy biec przed siebie, starając się przebyć jak najdłuższy dystans. Zaletą produkcji Oak Team jest kolorowa, miejscami bajeczna grafika. Grę można pobrać za 0,79 euro lub spróbować darmowej wersji lite. Ważna informacja: gra jest aplikacją uniwersalną, więc pobierając ją raz, otrzymujecie produkt grywalny zarówno na iPhonie, jak i tablecie Apple’a.

.

Van Pershing

Twórcy rozłożyli fabułę na cztery etapy (Cmentarz, Katakumby, Transylwania, zamek Draculi), w których trzeba pokonać łącznie 40 poziomów. W samotnej walce będzie nam towarzyszyć kilka typów broni oraz czary. Naturalnie nie zabrakło klasycznego gatlinga oraz bazooki. Grę możecie pobrać z App Store za 0,79 euro lub za darmo zagrać w świąteczną edycję.

.

KONKURS

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji. Na Wasze odpowiedzi i zgłoszenia czekamy do jutra (środa – godz. 18:00). Rozwiązanie konkursu nastąpi w momencie pojawienia się ośmiu poprawnych komentarzy.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest chociażby darmowe konto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)