Dzień Dziecka w Play. Sieć udostępnia pakiet 11 kanałów za darmo

Dzień Dziecka w Play. Sieć udostępnia pakiet 11 kanałów za darmo

Dzień Dziecka w Play. Sieć udostępnia pakiet 11 kanałów za darmo
Źródło zdjęć: © Getty Images
Konrad Siwik
28.05.2022 16:37, aktualizacja: 28.05.2022 18:37

Play wie, że w każdym z jego klientów drzemie dziecko. Właśnie dlatego z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka sieć udostępnia aż 11 kanałów oraz treści VOD bez dodatkowych opłat.

Klienci sieci Play z okazji Dnia Dziecka dostali od operatora wyjątkowy prezent. Od 27 maja pakiet Kids jest dostępny dla wszystkich użytkowników PLAY NOW i PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX. Do 5 czerwca klienci będą mieli darmowy dostęp do 11 kanałów oraz treści VOD. W skład pakietu wchodzą kanały emitujące znane bajki i programy edukacyjne, takie jak:

  • []Psi Patrol na kanale Nick Jr.[]Tomek i przyjaciele na kanale Boomerang Bing na kanale MiniMini+

Pozostałe kanały wchodzące w skład pakietu to Nickelodeon, Cartoon Network, teleTOON+, CBeebies, POLSAT JimJam, Baby TV, ducktv, Da Vinci. Użytkownicy, którzy po 5 czerwca będą chcieli dalej oglądać treści z pakietu Kids, będą mogli skorzystać z okresu próbnego przez 30 dni – po tym czasie cena będzie wynosić jedynie 10 zł miesięcznie.

Chociaż kanały emitują treści przeznaczone głównie dla najmłodszych, nic nie stoi na przeszkodzie, aby i dorośli obudzili drzemiące w nich dziecko. Na Nickelodeon czy Cartoon Network wciąż można obejrzeć kreskówki, przy których wychowywały się osoby, mające 18. już dawno za sobą. W końcu jak zauważa Play – w każdym z nas jest trochę dziecka.

Konrad Siwik, dziennikarz Komórkomanii

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)