Dźwiękowy problem Galaxy Nexusa to kwestia oprogramowania. Poprawka już w drodze

Dźwiękowy problem Galaxy Nexusa to kwestia oprogramowania. Poprawka już w drodze

Dźwiękowy problem Galaxy Nexusa to kwestia oprogramowania. Poprawka już w drodze
Krystian Bezdzietny
23.11.2011 11:00, aktualizacja: 23.11.2011 12:00

Niektórzy użytkownicy Galaxy Nexusa zauważyli, że czasami telefon ma swoje zachowania motoryczne, a przycisk odpowiedzialny za kontrolowanie głośności swoje. Jeśli ktokolwiek z Was doświadczył tej niedogodności, to może być spokojny - Google już opracował poprawkę dla tego błędu i lada moment ją udostępni.

Problem z przyciskiem głośności w GN jest dość osobliwym problemem. Podczas normalnego używania telefonu zdarza się, że ten automatycznie wycisza urządzenie lub szybko zmienia jego głośność. To zachowanie zostało szybko wzięte na celownik przez użytkowników forum XDA Developers, którzy doszli do wniosku, że problem jest ściśle powiązany z sygnałem 2G, a dokładniej z częstotliwością 900 MHz. Przycisk głośności wariuje też wtedy, gdy koło Galaxy Nexusa pojawi się inny telefon, również korzystający ze wspomnianej częstotliwości. Takie zachowania pozwoliły trwać w przekonaniu, że jest to błąd sprzętowy urządzenia.

Galaxy Nexus Volume Problem

Skargi użytkowników zawitały aż na oficjalną buglistę Androida. Tam zaś szybko pojawiła się odpowiedź pracownika Google'a:

Jesteśmy świadomi problemu z głośnością i opracowaliśmy jego rozwiązanie. Udostępnimy aktualizację najszybciej, jak będzie to możliwe.

Czy ktokolwiek z Was zaopatrzył się już w Galaxy Nexusa i spotkał z opisanym wyżej problemem?

Źródło: androidpolice

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)