Easy Phone Sync - pomysł Samsunga na przyciągnięcie iUżytkowników

fot. AndroidCentral
fot. AndroidCentral
Krystian Bezdzietny

24.06.2012 10:00, aktual.: 24.06.2012 12:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung nie ustaje w próbach przeciągnięcia na swoją stronę entuzjastów iPhone'a. Koreański koncern udostępnił aplikację Easy Phone Sync, dzięki której właściciel smartfona Apple'a z łatwością przeniesie swoje dane i multimedia na dowolnego smartfona z linii Galaxy.

Ta prosta aplikacja ma pozwolić na transfer takich elementów jak kontakty, wiadomości SMS, zdjęcia czy wideo. Easy Phone Sync ściśle współpracuje z iTunesem. Dzięki tej aplikacji, dokonując kilku kroków, dane z iPhone'a zostaną przeniesione na telefon Samsunga i morderczy - z perspektywy wielu użytkowników - proces przenoszenia danych zostanie maksymalnie ułatwiony.

Czy wprowadzenie na rynek Easy Phone Sync może realnie wpłynąć na migrację użytkowników ze stajni Apple'a do stajni Samsunga? Wątpię. Mimo to ideę udostępniania tego rodzaju aplikacji jak najbardziej pochwalam, ponieważ zawsze się znajdą jakieś jednostki, które jednak postanowią przesiąść się z iPhone'a na SGS, a przenoszenie tych wszystkich danych i multimediów jest naprawdę katorgą.

Aplikację Easy Phone Sync można pobrać z Google Play. Desktopowy klient dostępny jest bezpośrednio na stronie projektu easyphonesync.com.

Źródło: pocket-lint

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)