easyCRM – wsparcie dla biznesu [giveaway]

easyCRM – wsparcie dla biznesu [giveaway]
Zbyszek Kowal

02.04.2011 12:19, aktual.: 02.04.2011 14:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aplikacje biznesowe to zaledwie nieco ponad 3% wszystkich programów w App Store. Nie są one popularne wśród graczy, ale to właśnie takie projekty jak easyCRM wpływają na wizerunek iPhone’a. Mamy dla Was kilka kodów do rozdania!

Na pytanie, czy iPhone jest przyjazny biznesowi, znakomita większość pytanych odpowiedziałaby twierdząco. Nie może być inaczej, skoro App Store oferuje ponad 13 tysięcy takich programów. Jednym z nich jest aplikacja easyCRM.

Produkcja Apt Infoway to swoisty kombajn do zarządzania sprzedażą. W łatwy sposób można organizować kontakty biznesowe, sprawdzać raporty sprzedaży oraz zaplanować dzień lub spotkanie. Cena - jak na kompleksową aplikację dla biznesmenów przystało - jest wysoka. W App Store program kosztuje 3,99 euro.

GIVEAWAY

Oczywiście kilku szczęśliwców nie będzie musiało płacić ani grosza. Razem z producentem easyCRM przygotowaliśmy dla was mały giveaway. Do rozdania jest 10 promo kodów. Wystarczy, że w komentarzu pod wpisem głośno krzykniecie „Chcę easyCRM”. Pierwsze dziesięć poprawnych wpisów nagrodzimy kodami!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)