eBoo – space adventures HD na iPada

eBoo – space adventures HD na iPada
Zbyszek Kowal

16.06.2011 05:39, aktual.: 16.06.2011 07:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trzy tygodnie po premierze w App Store zadebiutuje wersja eBoo na iPada. Użytkownicy tabletów będą mogli zagrać sympatyczną zręcznościówkę.

Równocześnie dla wersji przeznaczonej na iPhone’a zostanie wydany update, dzięki czemu gra w eBoo będzie dawała jeszcze więcej satysfakcji.

Cieszymy się, że eBoo został ciepło przyjęty przez graczy i recenzentów – mówi Michał Jasioski z Deepline  DEV. Nasza gra zyskała  pozytywny „feedback” od redaktorów i blogerów w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Japonii i Francji. To dla nas ogromna satysfakcja i zachęta do jeszcze bardziej wytężonej pracy nad kolejnymi wersjami przygód naszego zielonego przyjaciela, jak również do rozwijania kolejnych projektów deweloperskich – dodaje Michał Jasioski.

Cały czas programiści i testerzy Deepline DEV pracują nad aktualizacjami eBoo. Dzięki temu już w przyszłym tygodniu w App Store pojawi się wersja gry do zainstalowania na tabletach iPad. Nazywa się eBoo – space  adventures HD  i dzięki dostosowaniu grafiki gry do rozdzielczości 1024 x 768 wygląda jeszcze lepiej, pozwalając graczowi na eksplorację kolorowego i pełnego ‘nieziemskich’ elementów świata eBoo na ekranie o przekątnej 9,7 cala.

W tym samym czasie w App Store dostępny będzie update wersji eBoo na iPhone’a. Od poprzedniej aplikacji różni się  on przede wszystkim płynniejszą pracą na urządzeniach 3GS, dzięki czemu ich użytkownicy docenią animację towarzyszącą przygodom eBoo. Dzięki dodanym nowym drobnym elementom graficznym i na nowo zaprojektowanej,  świetnej ikonie obcowanie z eBoo powinno dawać teraz jeszcze więcej satysfakcji niż dotychczas.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)