Ekspresowe usuwanie powiadomień z lock screenu iOS 5 [wideo]

Ekspresowe usuwanie powiadomień z lock screenu iOS 5 [wideo]

fot. YouTube
fot. YouTube
Krystian Bezdzietny
02.11.2011 12:15, aktualizacja: 02.11.2011 13:15

W iOS-ie 5 powiadomienia z aplikacji są wyświetlane na lock screenie, gdy urządzenie jest zablokowane. Jeżeli użytkownik otrzyma np. maila czy SMS, zdarzenia te zostaną zaprezentowane na ekranie. Niestety, gdy tych - czasami zbędnych - powiadomień się nazbiera, to aż odechciewa się je sprawdzać. Dlatego powstała aplikacja ClearLockNotifications.

Aplikacja ta pozwala ekspresowo usunąć wszystkie powiadomienia z lock screenu. Gdy nazbiera się wiele takich komunikatów, wystarczy przytrzymać przez chwilę palec na ikonie jednego z nich, co poskutkuje wyświetleniem dodatkowego przycisku kasującego wszystkie niepotrzebne powiadomienia. Po zainstalowaniu ClearLockNotifications usuwanie powiadomień z lock screenu będzie wyglądało mniej więcej tak:

ClearLockNotifications

Oczywiście chcąc usunąć powiadomienia z lock screenu, można sprawdzać skrupulatnie każde z nich. Jeśli jednak ktoś odblokował oprogramowanie iPhone'a, to zainstalowanie ClearLockNotifications jest wskazane. Aplikację można pobrać za darmo z Cydii, z repozytorium BigBoss.

Źródło: idb

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)